Ziarna kanianki: naturalny składnik na przedwczesny wytrysk oraz impotencję. Jak działa?

Ziarna kanianki skrywają w sobie niesamowitą moc składników mineralnych, witamin, antyoksydantów i nie powinny być pobłażliwie traktowane w kuchni! Ciekawie smakują i pozytywnie wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale również na kondycję seksualną! Doskonale radzą sobie z impotencją, zaburzeniami erekcji, przedwczesnym wytryskiem! Gdzie je kupić? Na co uważać? Jak umiejętnie przemycić do diety? I w końcu czy sprawdzą się u każdego? Podpowiadamy!


Czytaj również: Produkty bogate we flawonoidy skutecznie wspomagają potencję!


Kanianka chwast o niesamowitych właściwościach!

Kanianka to jedna z najbardziej kontrowersyjnych roślin w przyrodzie porastająca głównie tereny odległej Afryki oraz Azji. Z jednej strony jest postrzegana jako niebezpieczny, wręcz trujący chwast — swojego czasu zniszczyła niejedną krajową plantację lnu czy też ziemniaka, a z drugiej jako cenny surowiec leczniczy! Prawda leży gdzieś pośrodku, bowiem wszystko zależy od odmiany. Chińska jest wyjątkowo korzystna dla naszego organizmu, szeroko wykorzystywana w fitoterapii. Według tradycyjnej medycyny ajurwedyjskiej ma niesamowitą moc! Świetnie radzi sobie z impotencją, zaburzeniami erekcji, przedwczesnym wytryskiem!

Ziarna kanianki zamiast Viagry? Naturalnie wspomaganie organizmu!

Nasiona kanianki mogą poprawić zdrowie, trawienie, pamięć, odporność, a także potencję! Skutecznie wspomagają kondycję seksualną i co istotne robią to na kilku płaszczyznach! Regulują pracę układu hormonalnego, sercowo-naczyniowego, zwiększają elastyczność ścięgien oraz tkanek 1)https://www.chineseherbshealing.com/proven-herbal-remedies/dodder-seed.html (dostęp: 28.08.2021 r). ! Wykazują silne działanie przeciwzapalne — chronią przed szkodliwym działaniem stresu, który jak powszechnie wiadomo jest jednym z największych wrogów męskości!

  • Optymalny poziom testosteronu — testosteron warunkuje prawidłową pracę męskiego organizmu, potencja zależy w dużej mierze od jego poziomu! Libido i sprawność seksualna również! Wszelkiego rodzaju zaburzenia występujące w jego obrębie mogą skutkować brakiem erekcji, unikaniem zbliżeń. Ziarna kanianki2)Cuscuta australis (dodder) parasite eavesdrops on the host plants’ FT signals to flower. Shen G, Liu N, Zhang J, Xu Y, Baldwin IT, Wu J.Proc Natl Acad Sci U S A. 2020 Sep 15;117(37):23125-23130. doi: 10.1073/pnas.2009445117. Epub 2020 Aug 31. [/ref] mogą nas przed nimi uchronić! To naturalny sposób na wsparcie układu hormonalnego! Przyczynia się do zachowania prawidłowych funkcji seksualnych oraz płodności!
  • Wysokie libido — brak ochoty na seks może być spowodowany różnymi czynnikami, często ma charakter przejściowy — stres, nadmiar obowiązków. Nie bez znaczenia jest również dieta! Jadłospis ubogi w witaminy i minerały sprzyja powstawaniu problemów z libido! Ziarna kanianki pomogą uzupełnić ewentualne niedobory. Dostarczą składników niezbędnych do zachowania naturalnej energii seksualnej, spotęgują jakość doznań!
  • Prawidłowe krążenie — ziarna kanianki wspomagają pracę serca oraz zwiększają napływ krwi do prącia, ułatwiając tym samym osiągnięcie trwałego i silnego wzwodu, pełnej erekcji! Ponadto pomagają utrzymać prawidłowy poziom lipidów — podwyższony sprzyja rozwojowi miażdżycy, czyli choroby która często idzie w parze z impotencją!
  • Spokojny i zrelaksowany umysł — przedwczesny wytrysk coraz częściej stanowi konsekwencję stresu! To przede wszystkim życie w nieustannych biegu, mało czasu wolnego, nadmiar obowiązków. Jak sobie pomóc? Czasami wystarczy odpocząć, wziąć kilka dni wolnego, wyjechać na krótki urlop. Bywa również i tak, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, wówczas potrzeba złożonych działań! Nasiona kanianki to znany i ceniony surowiec uspokajający, który nieinwazyjnie, ale skutecznie wpływa na układ nerwowy! Pomaga odzyskać spokój, wewnętrzną równowagę, a przy okazji zadowalający wzwód!
  • Zdrowa prostata — gruczoł krokowy ma zasadniczy wpływ na naszą kondycję seksualną. Kształtuje libido, erekcję niezbędną do odbycia satysfakcjonującego stosunku. Ziarna kanianki są polecane mężczyznom zmagającym się z przerostem prostaty. Łagodzą symptomy choroby. A co tak naprawdę powinno nas zaniepokoić? Częste wizyty w toalecie, nawracające bóle podbrzusza, krew w moczu.
  • Wzrost wydajności — ogólne przemęczenie, labilne samopoczucie często idą w parze z zaburzeniami erekcji! Ziarna kanianki wzmocnią organizm, przywrócą i pomogą utrzymać dobry nastrój.

Ziarna kanianki jakie składniki zawierają?

Kanianka to przede wszystkim bogate źródło substancji przeciwzapalnych! Obfituje w astragalinę, hiperynę oraz kwercytynę. Ta ostatnia jest szczególnie interesująca, bowiem charakteryzuje się silnym działaniem przeciwnowotworowym! Najnowsze badania naukowy wykazały, że hamuje rozwój komórek rakowych! Oczywiście, to jeszcze nie wszystko! Ponadto ziarna tej rośliny zawierają: flawonoidy, garbniki, olejki eteryczne, kwas salicylowy, lignany, błonnik, miedź, żelazo, cynk, magnez, które powinny zajmować honorowe diecie mężczyzny. Nie tylko ze względu na potencję, ale również jakość nasienia!

Ziarna kanianki jak stosować?

Ziarna kanianki można jeść na surowo, jak i po obróbce termicznej — zmielone lub w całości. To świetny dodatek do jogurtów, owsianek, koktajli, musli, zup oraz deserów. Sprawdzają się również jako prozdrowotny napar. Przepis poniżej!

  • Ziarna kanianki — 5-15 g
  • Woda — 3 szklanki

Ziarna kanianki zalać wodą, gotować 10 minut na wolnym ogniu. Następnie przelać do dzbanka i popijać małymi łykami w ciągu dnia.

Ziarna kanianki gdzie kupić? Cena

Ziarna kanianki można kupić w sklepach ze zdrową żywnością i jest to produkt na każdą kieszeń! Za 100-gramowe opakowanie przyjdzie nam zapłacić ok. 30 złotych, co w porównaniu do cen popularnych tabletek na potencję wydaje się być nie lada okazją, a przy tym w pełni bezpieczną i naturalną! Skutki uboczne występują niezwykle rzadko!


Czytaj również: Semaxin – lepsza płodność i erekcja? Opinie, działanie, skład, cena!


Kiedy i jakich efektów możemy się spodziewać?

Kanianka działa skutecznie, ale łagodnie. Kuracja powinna trwać od 30 do 60 dni. Po tym czasie należy zrobić dwutygodniową przerwę. Jakich efektów możemy się spodziewać? Ziarna wykazują działanie wielokierunkowe. Korzystnie wpływają na samopoczucie, wspierają płodność, podnoszą libido, funkcje seksualne oraz gospodarkę hormonalną. Kluczowe, aby zażywać je każdego dnia! W przeciwnym razie nie zobaczymy pożądanych rezultatów!

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach łatwo wpadamy w pułapkę gotowych rozwiązań, szukamy cudownego środka, który przywróci sprawność seksualną — libido, erekcję. Niestety, impotencja jest z reguły uwarunkowana wieloczynnikowo! Podobnie zresztą, jak przedwczesny wytrysk! Nie możliwe jest stworzenie, jednej uniwersalnej metody. Ziarna kanianki to propozycja dla mężczyzn zmagających się głównie z zaburzeniami hormonalnym, układu krążenia, nadmiarem stresu. Najlepsze efekty przynoszą stosowane w połączeniu ze zdrowym stylem życia, a nierzadko również specjalistyczną terapią farmakologiczną lub psychoterapią.

Ziarna kanianki: naturalny składnik na przedwczesny wytrysk oraz impotencję. Jak działa?
Rate this post

Przypisy   [ + ]

1.https://www.chineseherbshealing.com/proven-herbal-remedies/dodder-seed.html (dostęp: 28.08.2021 r).
2.Cuscuta australis (dodder) parasite eavesdrops on the host plants’ FT signals to flower. Shen G, Liu N, Zhang J, Xu Y, Baldwin IT, Wu J.Proc Natl Acad Sci U S A. 2020 Sep 15;117(37):23125-23130. doi: 10.1073/pnas.2009445117. Epub 2020 Aug 31.

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

One Comment on “Ziarna kanianki: naturalny składnik na przedwczesny wytrysk oraz impotencję. Jak działa?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *