Żel na powiększenie penisa Big Lover skład, działanie, cena!

Poszukujesz idealnego sposobu na powiększenie penisa? Mamy dla ciebie produkt, który zatrząsnął rynkiem. Big Lover, bo o nim mowa, to żel przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku. Jak działa? Czy jest skuteczny? Jakich konkretnie efektów możemy się po nim spodziewać? Zdradzamy całą prawdę!


Czytaj również: Pompki do penisa czy naturalne kremy na powiększanie penisa. Co jest bardziej skuteczne?


Big Lover dla kogo? Sprawdź, czy rzeczywiście go potrzebujesz!

Na pytanie o rozmiar członka dostajesz dreszczy? Czujesz się zdezorientowany? Wbijasz wzrok w martwy punkt? Spokojnie, kompleks małego penisa to dość powszechny problem w naszym kraju. Szacuje się bowiem, że ponad połowa polskich mężczyzn jest niezadowolona nie tyle, co z wielkości, ale również z grubości swojego Wacka. To jeszcze nie wszystko! Równie często narzekamy na problemy z erekcją, libido, jakość wzwodu. Jak sobie pomóc? Metod jest wiele. Istotne, aby znaleźć przyczynę swoich łóżkowych niepowodzeń, a te mogą być doprawdy różne. Żyjemy w czasach, w których naprawdę ciężko lubić samego siebie, a co dopiero w pełni akceptować, kiedy zewsząd atakują nas idealne ciała. Nic więc dziwnego, że wielkość przyrodzenia spędza tylu mężczyznom sen z powiek. Jeżeli chodzi o potencję, winne mogą być: zaburzenia hormonalne, niektóre leki, stres, niezdrowa dieta, przebyte operacje, używki. Nie bez znaczenia jest również wiek!

 • Zaburzenia hormonalne — są nadzwyczaj częstą przyczyną problemów ze wzwodem. Z reguły mówi się o nich w kontekście takich chorób jak: niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, hiperprolaktynemia1)Thyroid disease in the elderly. Límanová Z.Vnitr Lek. 2018 Winter;64(11):993-1002..
 • Silne leki — niemalże 25 proc. zaburzeń erekcji jest rezultatem stosowania silnych leków, wskazują statystki. Przede wszystkim chodzi o te z grupy inhibitorów.
 • Stres — zwłaszcza ten przewlekły może skutkować nie tylko zaburzeniami erekcji, ale również brakiem wzwodu! Dodatkowo należy podkreślić, że towarzysząca mu nerwowość negatywnie wpływa na libido2)Stress, sex, and addiction: potential roles of corticotropin-releasing factor, oxytocin, and arginine-vasopressin. Bisagno V, Cadet JL.Behav Pharmacol. 2014 Sep;25(5-6):445-57.!
 • Dieta — mężczyźni, których ja odpis obfituje w żywność przetworzoną, częściej zapadają na zaburzenia erekcji — wynika z wieloletnich badań amerykańskich naukowców.
 • Przebyte operacje — zaburzenia erekcji mogą również stanowić konsekwencję przebytych zabiegów urologicznych!
 • Używki — częste spożywanie alkoholu, czy też palenie papierosów sieje spustoszenie w całym organizmie! Prowadzi do poważnych zmian hormonalnych oraz naczyniowych, co oczywiście może skutkować problemami z erekcją, a niekiedy nawet brakiem wzwodu!
 • Wiek — wraz z upływem lat spada poziom testosteronu w organizmie, co często wiąże się z rozwojem zaburzeń erekcji. Kiedy organizm wkracza w andropauzę, prawdopodobieństwo ich pojawienia się wzrasta nawet dwukrotnie!

Big Lover na powiększenie penisa i nie tylko! Skład!

BigLover to produkt odpowiedni dla mężczyzn zmagających się z kompleksem małego penisa i nie tylko. Wystarczy spojrzeć na nazwę! Za sprawą bogatej formuły może również pozytywnie wpłynąć na potencję — wydłużyć erekcję i wzmocnić jakość doznań seksualnych. Olejek z mięty pieprzowej, ekstrakt z aloesu barbadensis, acmelli, ylang-ylang to mocno cenione w medycynie wschodniej afrodyzjaki3)Ethnopharmacology of Love. Leonti M, Casu L.Front Pharmacol. 2018 Jul 3;9:567. doi: 10.3389/fphar.2018.00567. eCollection 2018.! Ich działanie przyprawia o dreszcze, nie tylko mężczyzn, ale i kobiety! Orgazmy nabiorą nowego wymiaru! Szczegóły poniżej!

 • Big Lover wspiera rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, przyczyniając się tym samym do jego powiększenia. Co istotne, wpływa również na pobudzenie seksualne, które jest kluczowe do osiągnięcia trwałego i silnego wzwodu!
 • Obecny w składzie żelu Big Lover ekstrakt acmelli pozytywnie wpływa na włókna kolagenowe, z których m.in. zbudowany jest penis. Zwiększając tym samym jego elastyczność i odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, w tym również wszelkiego rodzaju uszkodzenia.
 • Żel Big Lover działa silnie pobudzająco, co jest niewątpliwą zasługą obecnej w nim mięty pieprzowej. To powszechnie cenione zioło zwiększa ochotę na miłosne igraszki. Wydłuża czas trwania stosunku oraz wspiera sprawność fizyczną.
 • Ylang-ylang, czyli tzw. kropka nad “i”. Usprawnia mikrokrążenie, rozluźnia mięśnie ciał jamistych prącia, co oczywiście może przełożyć się na większy rozmiar!

BigLover efekty, których możesz się spodziewać!

Penis większy o nawet 7 cm, głębsza penetracja, dłuższy seks, silniejsze erekcje i orgazmy — właśnie takich efektów można się spodziewać po BigLover. Po jakim czasie od pierwszej aplikacji powinny się one pojawić? Cóż, sporo zależy od nas samych — indywidualnych predyspozycji organizmu oraz systematyczności! Okazuje się bowiem, że aplikacja żelu to dla wielu mężczyzn nie lada wyzwanie. Dlaczego?

BigLover aplikacja krok po kroku. Dowiedz się, jak stosować żel!

Przed zastosowaniem produktu trzeba wziąć kąpiel, następnie niewielką ilość żelu wmasować w osuszoną skórę penisa. Można to zrobić bezpośrednio przed stosunkiem, co spotęguje jakość doznań oraz pozytywnie wpłynie na rozmiar! Należy jednak liczyć się z tym, że intensywny, ziołowy zapach Big Lover może nie przypaść do gustu partnerce!


Ważne!

Aplikację żelu warto poprzedzić testem, gdyż zawarte w nim składniki mogą spowodować reakcję alergiczną objawiającą się świądem, pieczeniem, mrowieniem. Aby tego uniknąć, należy wykonać próbę uczuleniową, rozprowadzić niewielką ilość BigLover na zgięcia łokci i obserwować skórę przez najbliższą dobę. Jeżeli nie zadzieje się nic niepokojącego, mamy zielone światło!


BigLover cena, gdzie kupić żel?

Żel Big Lover można kupić za pośrednictwem Internetu. Aktualnie jest na niego promocja! Jedynie 159 złotych za opakowanie! Wystarczy wypełnić stosowny formularz, a w dalszej kolejności czekać na telefon od konsultanta.


Czytaj również: Skuteczne ćwiczenia w domu na powiększanie Penisa. Poznaj metody, które działają!


Podsumowanie

Choć zdaniem seksuologów, mały penis nie jest przeszkodą w prowadzeniu udanego życia seksualnego, my uważamy zgoła inaczej. Przywiązujemy do niego ogromną wagę! Poszukujemy sposobów na jego powiększenie. Jednym z nich jest właśnie Big Lover — żel wydłużająco-pogrubiający, a oprócz tego wspomagający erekcję! Czy warto go kupić? Zdania na ten temat są podzielone. Warto zaznaczyć, że tego typu produkty wykazują jedynie działanie powierzchniowe, a nie głębokie — tak, jak tabletki. Decyzja o złożeniu zamówienia powinna być bardzo dobrze przemyślana!

Żel na powiększenie penisa Big Lover skład, działanie, cena!
Rate this post

Przypisy   [ + ]

1.Thyroid disease in the elderly. Límanová Z.Vnitr Lek. 2018 Winter;64(11):993-1002.
2.Stress, sex, and addiction: potential roles of corticotropin-releasing factor, oxytocin, and arginine-vasopressin. Bisagno V, Cadet JL.Behav Pharmacol. 2014 Sep;25(5-6):445-57.
3.Ethnopharmacology of Love. Leonti M, Casu L.Front Pharmacol. 2018 Jul 3;9:567. doi: 10.3389/fphar.2018.00567. eCollection 2018.

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *