Skuteczne ćwiczenia w domu na powiększanie Penisa. Poznaj metody, które działają!

Więcej radości z seksu, dłuższy i grubszy penis, profilaktyka zaburzeń erekcji — to tylko niektóre z zalet regularnych treningów penisa przekonują specjaliści! Co ćwiczyć i jak często? Prezentujemy konkretny plan działania! Jedyne, czego potrzeba to silna wola, czas i dobre chęci!


Sprawdź: Expansil Cream — krem na powiększenie penisa i nie tylko!


Ćwiczenia na powiększenie penisa. Dowiedz się, czy aby na pewno ich potrzebujesz!

Unikasz zbliżeń? Najchętniej kochałbyś się w całkowitej ciemności? Rezygnujesz z ulubionej pozycji, bo obawiasz się, że nie zdołasz zaspokoić swojej partnerki? Jeżeli odpowiadasz na te pytania twierdząco, najprawdopodobniej kompleks małego penisa 1)Am I normal? A systematic review and construction of nomograms for flaccid and erect penis length and circumference in up to 15,521 men.Veale D, Miles S, Bramley S, Muir G, Hodsoll J. nie pozwala Ci się w pełni cieszyć seksem! Nie jesteś w tym sam! Rozmiar przyrodzenia spędza sen z powiek niejednemu z nas! Szacuje się bowiem, że ponad połowa Polaków jest niezadowolona z wyglądu swojego członka. Zdaniem specjalistów nagminnie zawyżamy jego wartość. Pytanie brzmi: po co? W końcu istnieje wiele skutecznych metod na jego powiększenie. Czy ćwiczenia są jedną z nich? To propozycja dla osób nieustępliwych i wytrwałych, bowiem konsekwencja jest tutaj kluczem sukcesu! Bez niej możemy zapomnieć o efektach! Co jeszcze warto mieć na uwadze?

  • Wiek — wraz z upływem lat penis traci na wartości i jest to całkowicie naturalny proces, ubywa bowiem kolagenu i elastyny — podstawowych budulców skóry, tkanek, ścięgien, zębów, kości. Dlatego zaleca się, aby ćwiczenia rozpocząć już w młodym wieku, a nawet profilaktycznie! Z biologicznego punktu widzenia najlepszy czas, to ten między 20 a 30 rokiem życia! Później trzeba będzie dłużej czekać na rezultaty!
  • Czas — trening penisa, jak i każdej innej części ciała wymaga bardzo dobrej organizacji! Pod żadnym pozorem nie należy zaczynać od ćwiczeń o wysokiej intensywności! Należy je dostosować do naszej kondycji oraz stanu zdrowia, poprzedzić rozgrzewką!
  • Higiena — zanim przystąpisz do treningu, weź prysznic, a następnie dokładnie osusz skórę penisa. Przygotuj ją na nałożenie odpowiedniego kosmetyku!
  • Dobry poślizg — warto zaopatrzyć się w lubrykant lub krem/żel na powiększanie penisa, który nie tylko ułatwi wykonywanie ćwiczeń, ale również spotęguje ich efekty!
  • Komfortowe warunki — jak stworzyć idealną przestrzeń do treningu penisa? Przede wszystkim należy zadbać o intymną atmosferę, znaleźć miejsce, w którym nikt z domowników nie będzie nam przeszkadzał lub wręcz przeciwnie — zaangażować do ćwiczeń partnerkę!

Skuteczne ćwiczenia w domu na powiększanie penisa. Poznaj metody, które działają!

Jak zmienić rozmiar penisa przy pomocy ćwiczeń? W sieci można znaleźć wiele gotowych zestawów, jednak tylko niektóre z nich zasługują na naszą uwagę. Jednym słusznym wyborem są te posiadające rekomendację seksuologów! Jeżeli autor zapewnia, że efekty pojawiają się już po kilku dniach, to ściema! Niestety, trzeba będzie na nie trochę poczekać, nawet kilka miesięcy!

1. Rozciąganie penisa

Idealna propozycja na początek, głównie dlatego, że nie wymaga wielkich umiejętności i poświęceń, a jedynie dobrych chęci! Co istotne dla wielu z nas, jest całkowicie bezpieczna i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań, czy skutków ubocznych. Wystarczy chwycić żołądź penisa, a następnie próbować ją delikatnie rozciągać, nie zadając sobie przy tym bólu! Ćwiczenie należy wykonywać w 10-15 sekundowych seriach!

2. Uciskanie penisa

Kolejna polecana metoda sprowadza się do zastosowania uścisku, który przyczynia się do wzrostu ciśnienia krwi w prąciu, a w konsekwencji prowadzi do jego nabrzmienia. Należy obchodzić się z nią z niezwykle ostrożnie — tak, aby nie doprowadzić do wytrysku! W przypadku bólu lub lub otarć, należy bezwzględnie przerwać ćwiczenia.

3. Jelqing

To jedna z najstarszych, a zarazem najpopularniejszych metod! Jej początki sięgają doprawdy odległych czasów. Od wieków praktykowali ją mieszkańcy krajów arabskich. Na czym dokładnie polega? Można ją porównać do masturbacji — należy mocno objąć podstawę penisa, a następnie przesuwać dłoń w kierunku żołędzi. W celu uniknięcia ewentualnych podrażnień, dobrze jest wspomóc się lubrykantem lub kremem na powiększenie penisa. Wybór produktów jest ogromny!

4. Ćwiczenia mięśni Kegla

Mięśnie Kegla, tak samo jak każde inne, cierpią od stagnacji! Potrzebują ruchu! Ich rola w udanym życiu seksualnym jest wręcz nieoceniona! Co istotne, ćwiczyć powinni nie tylko mężczyźni, ale i kobiety 2)Bochenek A., Reicher M., Anatomia człowieka. Tom II. Trzewa, wyd. X, Warszawa: Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2018, ISBN 978-83-200-4501-7.! Trening polega na naprzemiennym zaciskaniu i rozluźnianiu mięśni dna miednicy. Można go praktykować niemalże wszędzie, nawet w sklepowej kolejce! Zyska na tym na nim nie tylko nasz penis, ale również erekcja. Ba! Prostata!

  1. Napnij mięśnie Kegla — znajdują się one między nasadą penisa a odbytem. Najłatwiejszym sposobem na ich zlokalizowanie jest chwilowe wstrzymanie strumienia w trakcie oddawania moczu.
  2. Utrzymaj napięcie przez kilka sekund — 5-10 będzie optymalnie.
  3. Rozluźnij mięśnie na 5-10 sekund.

Ćwicz w seriach — jedna odpowiada 5-10 powtórzeniom!

5. Trening z obciążeniem

To coś dla naprawdę zaawansowanych! Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest odpowiednie obciążenie! Najlepiej zacząć od nieco lżejszych modeli! Do kupienia na Allegro, w sklepach z gadżetami dla dorosłych!

Ważne!

Zanim podejmiesz wyzwanie, dokonaj adekwatnych pomiarów! Sprawdź, ile centymetrów mierzy Twój penis zarówno w stanie spoczynku, jak i erekcji. Zanotuj wyniki i powtórz je za jakiś czas, a będziesz mógł w realny sposób ocenić efektywność ćwiczeń!

Ćwiczenia w domu na powiększanie penisa wady i zalety!

WadyZalety
Zaburzenia motywacjiOszczędność pieniędzy
Dość długi, w porównaniu do innych metod czas oczekiwania na efektyElastyczność czasowa i lokalizacyjna
Nie do końca satysfakcjonujące rezultaty

  Zobacz najlepszy produkt na powiększanie penisa 2021!

Ćwiczenia w domu na powiększanie penisa. Czy efekt jest warty wysiłku?

Czy ćwiczenia naprawdę mogą powiększyć penisa? I to te wykonywane w domu? Na dwoje babka wróżyła. Niestety, na tę chwilę brak jakichkolwiek badań, które potwierdziłby ich bezwzględną skuteczność! Z pewnością uwrażliwią członka na bodźce seksualne, zwiększą intensywność orgazmów, wydłużą erekcję, powstrzymają rozrost prostaty. Chcąc osiągnąć weryfikowalne i namierzalne rezultaty należy rozważyć poddanie się zabiegowi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub wspomóc się rekomendowanymi przez seksuologów środkami farmakologicznych — stosowane w połączeniu z regularnymi treningami z pewnością wydłużą i pogrubią przyrodzenie o kilka centymetrów! Powodzenia!

Skuteczne ćwiczenia w domu na powiększanie Penisa. Poznaj metody, które działają!
Rate this post

Przypisy   [ + ]

1.Am I normal? A systematic review and construction of nomograms for flaccid and erect penis length and circumference in up to 15,521 men.Veale D, Miles S, Bramley S, Muir G, Hodsoll J.
2.Bochenek A., Reicher M., Anatomia człowieka. Tom II. Trzewa, wyd. X, Warszawa: Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2018, ISBN 978-83-200-4501-7.

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *