Miłorząb japoński i jego wpływ na powiększanie penisa!

Natura stworzyła mężczyznę jako silnego, odpowiedzialnego, stanowczego, zaradnego. Współczesność dorzuciła swoje trzy grosze, czyt.: kompleksy, a konkretnie jeden — kompleks małego penisa, który potrafi uaktywnić się już w wieku młodzieńczym! Bowiem, rozmiar to element rywalizacji! Wzajemnego porównywania się, twierdzą seksuolodzy. Czy miłorząb japoński 1) Liu X. G., Wu S. Q., Li P., Yang H. (2015): Advancement in the chemical analysis and quality control of flavonoid in Ginkgo biloba. Journal of Pharmaceutical and Biomedical Analysis 113. s: 212–225. pomoże nam nad nim zapanować? Czy rzeczywiście jest w stanie powiększyć członka o kilka rozmiarów? W jakiej formie najlepiej go stosować? Udzielamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania!


Sprawdź: Expansil Cream na powiększenie penisa i nie tylko!


Miłorząb japoński właściwości, które warto poznać!

Miłorząb, choć nazywany japońskim tak naprawdę wywodzi się z Chin! Mieszkańcy tamtejszych rejonów wręcz zachwycają się jego właściwościami, oczywiście nie bez powodu. W ich opinii działa lepiej niż Viagra i coś w tym jest, bowiem roślina ta od lat znajduje zastosowanie w leczeniu zaburzeń erekcji oraz impotencji. Współczesny rynek farmaceutyczny również ją docenia. To popularny składnik suplementów diety na erekcję — Penilarge, Eropower Max, Expansil Cream i nie tylko! Można go również znaleźć w tabletkach na pamięć i koncentrację, nadmiar wody w organizmie, żylaki. Sprawdźmy zatem, co dokładnie ma nam do zaoferowania!

  • Bogate źródło substancji aktywnych — miłorząb japoński dostarcza flawonoidów, terpenów, fitosteroli, kwasów fenolowych, karotenu, witamin C i E.
  • Sprawny umysł i dobra pamięć — miłorząb japoński działa ochronnie na komórki nerwowe, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się mózgu 2)B. Ahlemeyer B., Krieglstein J. (2003): Neuroprotective effects of Ginkgo biloba extract. Cellular and Molecular Life Sciences Volume 60, Issue 9, pp 1779–1792.! Wspomaga koncentrację, sprawność intelektualną! Dodatkowo chroni przed chorobą Alzheimera!
  • Redukcja cholesterolu — miłorząb japoński przyczynia się do unormowania poziomu trójglicerydów we krwi, jednocześnie wspomagając pracę wątroby!
  • Ochrona przed żylakami — miłorząb japoński jest stosowany wspomagająco w chorobach żył. Niweluje obrzęki, podskórne krwiaki o raz stłuszczenia.
  • Lepszy słuch — miłorząb japoński pomaga zadbać o narząd słuchu! Wspiera jego prawidłowe funkcjonowanie oraz niweluje nieprzyjemne objawy — dzwonienie, szum, uczucie zatkania.

Miłorząb japoński i jego wpływ na powiększanie penisa, erekcję!

Miłorząb japoński to nie tylko sposób na dobre zdrowie i sprawny umysł, ale również silną potencję i dużego penisa! Na takie informacje można natknąć się w sieci. Czy są prawdziwe? Po części tak, bowiem roślina ta pozytywnie wpływa na układ krążenia! Wszelkiego rodzaju nieprawidłowości występujące w jego obrębie mogą utrudniać osiągnięcie trwałego i silnego wzwodu, przyczynić się do rozwoju zaburzeń erekcji, gdyż to właśnie on dostarcza krew do penisa. Szczegóły poniżej!

  • Rozmiar penisa nie jest wartością daną raz na zawsze, zmienia się pod wpływem wielu różnych czynników. Jest zależny od genów, wieku, stylu życia, ilości posiadanego potomstwa i rzecz jasna — stanu zdrowia! Zdaniem specjalistów na przestrzeni lat może się zmniejszyć nawet o 2,5 cm! To duża rozbieżność, biorąc pod uwagę, że statystyczny mieszkaniec naszego kraju nosi w spodniach niewiele ponad 9 cm! Szczególnie niebezpieczne są choroby układu krążenia 3)Kalisz O., Wolski T., Gerkowicz M. (2005):Terapia zaburzeń krążenia obwodowego i mózgowego przy użyciu preparatów z miłorzębu dwuklapowego ( Ginkgo biloba). Postępy Fitoterapii 3-4, s: 91-97.! Bez sprawnych i silnych tętnic nie ma mowy o trwałym wzwodzie i imponującym przyrodzeniu! Co to oznacza w praktyce? U mężczyzn, tak samo zresztą, jak i u kobiet, pobudzenie seksualne zaczyna się w głowie. Mózg daje cynk komórkom nerwowym prącia, zarządzającym działaniem mięśni gładkich, te z kolei zwiększają napływ krwi, w wyniku czego dochodzi do erekcji i rzecz jasna powiększenia penisa. Wówczas gdy proces ten zostanie zachwiany, członek traci na wartości. Pojawiają się kompleksy, poczucie wstydu, a nierzadko również depresja! Miłorząb japoński ma nas przed tym uchronić. Stosowany regularnie zwiększa biodostępność tlenku azotu, napływ krwi do narządów płciowych. Pomaga osiągnąć satysfakcjonującą erekcję, wpływając tym samym pośrednio na rozmiar! Niestety, trzeba się liczyć z tym, że zaraz po skończonym stosunku, czar pryśnie. Penis wróci do swoich pierwotnych wymiarów, wspomnianych 9 cm.

Jak stosować miłorząb japoński, aby poczuć różnicę?

Miłorząb japoński to popularny składnik suplementów diety dla mężczyzn! W aptekach i sklepach zielarskich jest ich pod dostatkiem! Tabletki, kapsułki i wiele innych! Aczkolwiek to nie jedyny sposób na przemycenie ginkgo biloba do codziennego menu. Kolejnym jest napar. Wystarczy jedną łyżeczkę ziół zalać wrzątkiem, odstawić pod przykryciem na 15 minut, odcedzić, a następnie wypić. Pierwsze efekty powinny pojawić się już po czterech tygodniach, jednak optymalny czas kuracji to od trzech do sześciu miesięcy!

Miłorząb japoński przeciwskazania, środki ostrożności!

Głównym przeciwskazaniem do wprowadzenia ginkgo biloba jest przyjmowanie leków rozrzedzających krew, takich jak Acard, Polocard, a nawet popularna Aspiryna! Jeżeli chodzi o skutki uboczne, trzeba się z nimi liczyć. U niektórych osób mogą pojawić się przejściowe bóle i zawroty głowy, nudności, biegunki, wymioty. Na szczęście występują one niezwykle rzadko!


Sprawdź: Collosel test! Żel na powiększenie penisa opinie 2021!


Miłorząb japoński i jego wpływ na powiększanie penisa. Podsumowanie!

Miłorząb japoński to jeden z naturalnych sposobów na poprawę jakości życia seksualnego. Pozytywnie wpływa na potencję, długość, jak i objętość penisa — pomaga uzyskać rozmiar niezbędny do osiągnięcia satysfakcjonującej erekcji! Nie daje jednak trwałych rezultatów. Efekt powiększenia znika zaraz po skończonym stosunku. Czy warto go zatem stosować? Zdecydowanie tak! Ma dobry wpływ na zdrowie i szeroko rozumiane, prawidłowe funkcjonowanie organizmu!

Miłorząb japoński i jego wpływ na powiększanie penisa!
Rate this post

Przypisy   [ + ]

1. Liu X. G., Wu S. Q., Li P., Yang H. (2015): Advancement in the chemical analysis and quality control of flavonoid in Ginkgo biloba. Journal of Pharmaceutical and Biomedical Analysis 113. s: 212–225.
2.B. Ahlemeyer B., Krieglstein J. (2003): Neuroprotective effects of Ginkgo biloba extract. Cellular and Molecular Life Sciences Volume 60, Issue 9, pp 1779–1792.
3.Kalisz O., Wolski T., Gerkowicz M. (2005):Terapia zaburzeń krążenia obwodowego i mózgowego przy użyciu preparatów z miłorzębu dwuklapowego ( Ginkgo biloba). Postępy Fitoterapii 3-4, s: 91-97.

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *