Mensil – Opinie, Właściwości , Recenzja produktu

Facet z depresją? Spadaj! Mężczyzna, który szlocha i płacze po kątach? No proszę Cię! Masz walczyć, wygrywać i zarabiać! Reasumując: prawdziwy mężczyzna nigdy nie wymięka. A jednak! Rzeczywistość mocno weryfikuje hasło reklamowe jednego z popularniejszych środków na potencję. Chodzi o preparat Mensil.

Wyobrażenia kontra rzeczywistość

Niektórym wydaje się, że młodzi mężczyźni zachowują się jak króliki – najchętniej cały czas by kopulowali. I rzeczywiście, początkowo tak to właśnie wygląda. Pierwsza fascynacja, pierwszy raz. Wraz z upływem czasu może jednak okazać się, że seks wcale nie wygląda tak jak na filmach dla dorosłych, w których to aktorzy robią to każdego dnia i nocy, we wszystkich możliwych pozycjach, a jeden akt trwa kilka godzin! Niestety, nie każdy z nas jest chodzącą bombą testosteronu. A zwłaszcza Ty mój drogi Kolego. Na pozór wszystko z Tobą w porządku – młody, przystojny, ambitny, na dobrym stanowisku z poczuciem humoru. A na drugi?

Najważniejsze niewidoczne dla oczu

Spokojnie, to tylko przenośnia. Żaden ze mnie Paulo Coelho – daleko mi do wrażliwca czy estety. Mocno stąpam po Ziemi – i Tobie też to radzę. W przeciwnym razie przyjdzie Ci przeżyć rozczarowanie. Nie twierdzę, że kobiety nie patrzą na osobowość– zwracają na nią uwagę w takim samym stopniu, jak my. Dopasowanie charakterów jest równie ważne, co dopasowanie w łóżku.

Udane życie seksualne – od czego zależy?

Większość z nas nie wyobraża sobie związku bez seksu, co moim zdaniem jest w zupełności normalne. Nie świadczy o jakiś zboczonych zapędach – wręcz przeciwnie! O zdrowiu! Seks jest naturalną potrzebą naszego organizmu, taką samą jak: oddychanie czy jedzenie. Scala związek, łączy ludzi, buduje relację. Dlatego dopasowanie w łóżku jest tak ważne. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o rozmiar penisa czy pochwy, a chociażby o libido. Kobiety, które cechują się wysokim popędem mogłyby kochać się kilka razy dziennie. Trudno im będzie stworzyć związek z mężczyzną powściągliwym, stroniącym od seksu. Co jeszcze może zrujnować Twoje życie erotyczne?

 • Nadmiar stresu
 • Zmęczenie
 • Źle dobrana antykoncepcja
 • Zaburzenia erekcji


Jak sobie pomóc?

Mensil – rozwiązanie, które odpowiada na większość wyżej wymienionych problemów. Nie licząc antykoncepcji – tę kwestię musisz omówić z partnerką. To preparat dla takich facetów jak Ty – nie, nie dla impotentów. Dla mężczyzn, którzy chcą odzyskać kontrolę nad swoim życiem seksualnym. Jesteś zainteresowany? Jeżeli tak, zapraszam Cię do lektury mojej recenzji!

Mensil sprawdź czy Ci pomoże!

Mensil to środek dla mężczyzn zmagających się zaburzeniami erekcji. Przypadłością, która objawia się:

 • niskim libido
 • brakiem wzwodu/erekcji

Wbrew pozorom nie jest ona zarezerwowana tylko i wyłącznie dla facetów po pięćdziesiątce. Coraz częściej diagnozuje się ją wśród dwudziestolatków. Szacuje się, że na impotencję cierpi ok. 1,5 mln Polaków! Z czego ponad połowa z nich nie wie gdzie szukać pomocy. Na szczęście Ty masz mnie, a tak właściwie Mensil.

Pamiętaj!

Jednorazowa niedyspozycja nie świadczy o impotencji! Może być wynikiem przewlekłego stresu czy przemęczania! O chorobie mówimy wówczas, gdy mamy z nią do czynienia regularnie – większość stosunków kończy się niepowodzeniem.

Poznaj działanie tabletek Mensil

Choć Mensil jest sprzedawany bez recepty to lek, a nie suplement diety. Pomaga osiągnąć i utrzymać wzwód. Działa przez 5 godzin od zażycia, pozwalając tym samym na odbycie kilku stosunków seksualnych – oczywiście jest to bardzo indywidualna kwestia, którą warunkuje kondycja Twojego organizmu. Co ważne, Mensil nie zadziała sam z siebie – musisz być podniecony.

Skład tabletek Mensil

Substancją bazową leku jest sildenafil – organiczny związek chemiczny, który znajdziesz również w Viagrze. Z tą różnicą, że Mensil zawiera jego najmniejszą z możliwych dawek – 25 mg. Na początek powinno wystarczyć. Z czasem, gdy zaobserwujesz, że ta porcja nie działa, zastanów się nad jej zwiększeniem. Zanim jednak sięgniesz po 50 mg, skonsultuj swoją decyzję z lekarzem. Robiąc to na własną rękę narażasz swoje zdrowie i życie!

Sildenafil – sprawdzony sposób na erekcję

Jak wiesz, substancją bazową tabletek Mensil jest sildenafil. To właśnie jej chciałbym poświęcić niniejszy akapit. Jak działa? Czy każdy może ją stosować? Mechanizm powstawania erekcji pozwoli Ci zrozumieć sens jej zażywania. W wyniku podniecenia dochodzi do rozluźnienia mięśni gładkich. Ciała jamiste wypełniają się krwią, a penis staje się sztywny i twardy. Gdy jest jej zbyt mało osiągnięcie wzwodu jest niemożliwe! Pewnie domyślasz się już, jaką rolę w tym procesie odgrywa sildenafil. Zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) związku, który wpływa na szereg procesów zachodzących w naszym organizmie – w tym również erekcję. Dzięki niemu wspomniane przeze mnie ciała jamiste chłoną większe ilości krwi, co daje szansę na silną i trwałą erekcję.

Mensil – substancje pomocnicze

Oprócz sildenafilu, Mensil zawiera w swoim składzie substancje pomocnicze – laktoza, aspartam, kwas solny, krzemionka koloidalna, polakrylina potasowa, kroskarmeloza sodowa, stearynian magnezu, aromat miętowy – to właśnie im zawdzięcza swoją strukturę oraz smak. Jeżeli masz uczelnie na którąkolwiek z nich, Mensil nie jest dla Ciebie. Z tego co zdążyłem się zorientować, nietolerancja laktozy jest jedną z najczęściej spotykanych dysfunkcji układu trawiennego. Niestety wielu z nas kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że się z nią boryka. Silne bóle brzucha czy wzdęcia utożsamiamy ze śmieciowym jedzeniem, a nie brakiem enzymu laktazy. Stopień uciążliwości wyżej wymienionych objawów zależy m.in. od naszego zamiłowania do nabiału. Im więcej go w naszej diecie, tym bardziej nam doskwierają. Zalecam uważną obserwację organizmu, a w dalszej kolejności wizytę u lekarza.

Jak go stosować, by osiągnąć maksymalne korzyści?

Zalecana dawka to 25 mg sildenafilu – 1 tabletka dziennie. Aby zapewnić sobie możliwie jak najlepsze rezultaty, zażyj ją na godzinę przed seksem. Pamiętaj o tym, żeby dobrze spożytkować ten czas – romantyczna kolacja, nastrojowa muzyka, urozmaicona gadżetami erotycznymi gra wstępna. Tak wygląda przepis na podniecie, bez którego Mensil nie ma prawa zadziałać!

Mensil – żuj, nie połykaj!

Lek Mensil jest sprzedawany w postaci tabletek do żucia. Stosujesz je w taki sam sposób jak popularne Orbitki – dokładnie rozgryzasz i żujesz. Pod żadnym pozorem nie połykaj ich w całości! W ten sposób zaburzysz działanie preparatu!

Gdzie i w jakiej cenie go kupię?

Mensil dostaniesz w każdej aptece. Do wyboru masz dwa warianty opakowań.

 • 2 tabletki – 16 złotych
 • 4 tabletki – 23 złote

Na pierwszy rzut oka, cena wydaje się być całkiem atrakcyjna – 23 złote. Problem w tym, że to koszt zaledwie czterodniowej kuracji! Zakładając, że będziesz uprawiać seks codziennie, musisz przygotować się na całkiem spory wydatek – 170 zł w skali miesiąca!

Mensil –środki ostrożności

Faktem jest, że sildenafilowi nie można odmówić skuteczności – ta substancja naprawdę działa. Zresztą, gdyby było inaczej mężczyźni nie zabiegaliby o to, żeby była sprzedawana bez recepty. Problem w tym, że istnieje wiele przeciwwskazań co do jej stosowania. Nie każdy może ją zażywać. Ze względu na swoje właściwości – poprawa krążenia, regulacja ciśnienia krwi oraz napięcia, sildenafil nie może być stosowany przez mężczyzn zmagających arytmią lub innymi schorzeniami kardiologicznymi. Zła wiadomość jest taka, że to niejedyne przeciwwskazania. Okazuje się, że jest ich znacznie więcej. Spójrz:

 • Choroby nerek, wątroby
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Niedawno przebyty udar

Interakcje z innymi lekami

W trakcie kuracji Mensil nie należy zażywać środków rozkurczających, gdyż może to skończyć się niedociśnieniem tętniczym! Nie zaleca się również równoczesnego stosowania leków alfa-adrenolitycznych. Ta zasada dotyczy też inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 oraz leków na serce! Wszelkie wątpliwości – nawet te najmniejsze należy skonsultować z lekarzem! A dodatkowo szczegółowo zapoznać się z informacji zamieszczonymi na ulotce producenta!

Instrukcja obsługi

Choć Mensil jest zazwyczaj dobrze tolerowany – pod warunkiem że jesteś zdrowy, zaleca się podjęcie pewnego rodzaju środków ostrożności. Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję „obsługi” tabletek. W trosce o Twoje zdrowie, zachęcam Cię do wprowadzenia jej w życie.

 1. Test – skoro znalazłeś się na mojej stronie, obsługę przeglądarki internetowej masz w jednym palcu. Wpisz w jej okno hasło: „test diagnostyczny mensil”, Kliknij w pierwszy odnośnik i wypełnij ankietę przygotowaną przez specjalistów Hasco-Lek – producent tabletek. Zawarte w niej pytania pozwolą ocenić stan Twojego zdrowia. Wynik zadecyduje o tym czy będziesz mógł stosować tabletki.
 2. Przyczyna – zanim wybierzesz się do apteki, musisz zrobić jeszcze jedną rzecz. Usiądź wygodnie w fotelu i zastanów się nad przyczyną Twoich niepowodzeń. Mensil nie sprawdzi się u mężczyzn wśród których impotencja ma podłoże psychologiczne. W takich przypadkach zaleca się szczerą rozmowę z partnerką lub specjalistą.
 3. Dawka – i tutaj pojawia się problem. Liczne badania naukowe donoszą, że najlepiej tolerowaną a zarazem najbardziej skuteczną dawką sildenafilu jest 50 mg. Tymczasem Mensil zawiera zaledwie 25 mg substancji czynnej. W związku z czym pojawia się wątpliwość: czy zakup tych tabletek ma w ogóle jakikolwiek sens? Nie lepiej od razu udać się po Viagrę? Stary, więcej optymizmu! Zacznij od środka bez recepty, sprawdź jak zareaguje na niego Twój organizm. Jeżeli nie zaobserwujesz żadnych rezultatów, rozważ silniejsze rozwiązanie.
 4. Ostrożność – używki zwiększają ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Decyzja o kuracji Mensil jest równoznaczna z tą o rezygnacji z alkoholu, papierosów czy narkotyków.
 5. Kierowco zwolnij – sildenafil może powodować zaburzenia widzenia –po jego zażyciu nie wsiadaj za kółko!
 6. Nie lekceważ – w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia, zaleca się bezzwłoczną konsultację lekarską!

Lista działań niepożądanych, których możesz doświadczyć

Jeżeli po zażyciu leku Mensil doświadczysz:

 • bólu w klatce piersiowej
 • pogorszenia wzroku
 • reakcji alergicznej: wysypka, świąd, obrzęki
 • pariapizmu – długotrwały, bolesny wzwód
 • duszności
 • napadu drgawek,

koniecznie udaj się do specjalisty! A propos – co na temat sildenafilu bez recepty sądzą lekarze? Czy to skuteczny sposób na zaburzenia erekcji?

Poznaj zdanie sepcjalistów!

Opinie są podzielone – część specjalistów poleca, a część odradza. Dlaczego? Zanim na rynku pojawił się Mensil, prym wiodły zamienniki Viagry sprzedawane przez Internet, których skład daleki był od oryginału. Sildenafil zastępowały zagrażające naszemu zdrowiu substancje chemiczne. Między innymi z tego względu Mensil zyskał miano „bezpiecznej alternatywy” – zresztą, gdyby było inaczej nie zostałby dopuszczony do sprzedaży przez Europejską Agencję Leków. I tutaj pojawia się pytanie: dlaczego część specjalistów odradza jego stosowanie? Po prostu, nam nie ufają. I jeśli mam być szczery, wcale im się nie dziwię. Brak seksu rodzi frustrację. Wprowadza w stan poddenerwowania i poirytowania. Sprawia, że nie jesteśmy sobą. Kiedy dowiadujemy się, że możemy odzyskać pełną kontrolę nad wzwodem i to bez recepty w trymiga lecimy do apteki – rzecz jasna po Mensil. Po powrocie do domu zażywamy podwójną, a co tam poczwórną dawkę. Wszystko po to, aby osiągnąć jak najszybsze i jak najlepsze efekty. Rezultat naszych poczynań może być tylko jeden: wizyta na Oiomi-e.

Podsumowanie

Impotencja to bardzo trudny, a zarazem wstydliwy temat. Wyjątkowo ciężko przychodzi nam o nim rozmawiać. Działając pod wpływem presji otoczenia, w myśl której facet może zawsze i wszędzie, decydujemy się na zakup leku Mensil. Nie twierdzę, że to złe posunięcie. Aczkolwiek moim zdaniem wizyta w aptece powinna być poprzedzona tą w gabinecie. Jeżeli strach przed lekarzem paraliżuję Cię na tyle, że nie jesteś w stanie umówić się na wizytę zastosuj się do poniższych wskazówek. Dzięki nim zmniejszysz ryzyko ewentualnych skutków ubocznych. Jak wiesz z mojego tekstu Mensil to lek, który nie znajdzie zastosowania u wszystkich mężczyzn.

 1. Wypełnij test diagnostyczny zamieszczony na oficjalnej stronie tabletek Mensil!
 2. Udaj się do apteki,w której będziesz mógł komfortowo porozmawiać z farmaceutą!
 3. Zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania tabletek Mensil!
 4. Przestrzegaj zaleceń producenta!

Mensil – Opinie, Właściwości , Recenzja produktu
4.4 (88.13%) 32 votes

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

7 Comments on “Mensil – Opinie, Właściwości , Recenzja produktu”

 1. Wypełniłem test diagnostyczny i okazało się, że nie kwalifikuje się do zakupu Mensil… Szczerze mówiąc, byłem na to przygotowany. Cierpię na wydolność nerek – osoby, które zmagają się z tą chorobą nie mogą stosować sildenafilu. Cóż, niech korzystają Ci co mogą… A ja szukam dalej.

 2. Stosuje Mensil – jest ok. Chociaż producent trochę koloryzuje rzeczywistość. Tabletki nie działają przez 5 godzin.. U mnie kończy się na jednym stosunku. Nie wiem, może jestem słaby? Wcześniej, jak nie miałem problemów z potencją mogłem uprawiać seks kilka razy dziennie…. A teraz? Jeden raz to max.

 3. Chciałabym przestrzec mężczyzn nadwrażliwych na substancje słodzące – ja miałem po mensilu biegunki i silne bóle brzucha. Uprzedzając Wasze pytania: stosowałem go tak jak zaleca producent!

 4. Osobiście byłem bardzo zadowolony z tabletek Mensil. Do czasu, kiedy zaczęły rujnować moją kieszeń… Niby kosztują niewiele, ale jak ktoś zamierza je łykać codziennie – masakra.

  1. to prawda, jezeli ktos chce uprawiac seks codziennie, musi przygotowac niezla sumke…. menisl dziala, ale tyko doraznie – jak nie wezmiesz tabletki, nie osiagniesz erekcji… nie wiem jak ty, ale ja dziekuje za taki efekt…

   1. zapomniałeś jeszcze dodać, że musi być bodziec – jeżeli partnerka nie podnieca, mozna zapomnieć o wzwodzie… taniej będzie poderwać nową niż inwestowac w mensil

    1. dokładnie… kilka miesięcy temu znalazłem się bardzo krępującej sytuacji… myślałem, że jestem impotentem, tymczasem okazało się moja partnerka po prostu przestała na mnie działać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *