MaxigraGO prawdziwy lek na erekcje ! Opinie Lanadelrey !

Spróbuj, a będziesz mógł dłużej. Dłużej i częściej. Więcej! Takim hasłem reklamuje się jeden z popularniejszych środków na potencję. Zaufać mu czy nie? Zamówić czy wziąć głęboki oddech i poczekać z decyzją? Szacuje się, że na podróbki Viagry wydajemy ok. 100 mln rocznie! Przypadek? Nie sądzę! Sukcesy łóżkowe są dla nas źródłem większej satysfakcji, niż te które odnosimy w pracy – tak wynika z najnowszych badań naukowych. Boimy się porażki, ośmieszenia, wytkania placami – o patrz! To ten impotent! Wstyd napędza czarny rynek. W sieci nie brakuje cudownych środków, takich jak ten powyżej, które obiecują nam spektakularne rezultaty – oczywiście bez recepty. Podróbki są niebezpieczne to fakt – policję już od jakiegoś czasu interesuje ten temat. Przykładowo, trzy lata temu w ich ręce wpadł 39-letni biznesmen z Szydłowca, który handlował Viagrą zawierającą pestycydy oraz pastę do podłogi w składzie – w głowie się nie mieści! Tutaj rodzi się pytanie: czy Viagra to jedyny sposób na impotencję? A co zamiennikami? Czy ich zakup jest równie ryzykowny? Zaraz wszystkiego się dowiesz!

Bezpieczny zamiennik Viagry

Pewnie jesteś ciekaw tego, co rozumiem pod pojęciem „bezpieczny zamiennik Viagry”. Tabletki na potencję sprzedawane w aptekach czy reklamowane w telewizji? Bingo – rozgryzłeś mnie Sherlocku. Nie wiem jak Ty, ale ja mam na myśli konkretne preparaty, te zawierająca w składzie sildenafil – substancję bazową Viagry, która bez dwóch zdań zrewolucjonizowała światowy rynek seksualny. Odkąd pojawiła się na nim, mężczyźni robili wszystko, aby była dostępna bez recepty – i dopięli swego.
W 2016 roku w aptekach pojawił się lek MaxigraGo, którego zakup nie wymaga wizyty u lekarza. Jak działa? Czy jest tak samo skuteczny jak jego prototyp? Czy warto go stosować? W dzisiejszym wpisie postaram się odpowiedzieć na te pytania, a nawet więcej!

Maxigra Go lek czy suplement diety?

Maxigra Go to lek a nie suplement diety! W medycynie określany jako OTC (ang. over the counter drug) czyli najprościej mówiąc: lek bez recepty, ogólnodostępny.
W swoim składzie zawiera substancję leczniczą. Stąd też takie a nie inne nazewnictwo. Wejście na rynek wiązało się z koniecznością spełnienia szeregu, konkretnych wymagań narzuconych przez EMA– Europejską Agencję Leków. Jak widać, udało się – tabletki dostaniesz w każdej możliwej aptece. Ich zakup nie musi być poprzedzony wizytą lekarską!

Maxigra Go czy sprawdzi się również u Ciebie?

Maxigra Go to produkt leczniczy dedykowany mężczyznom zmagającym się z zaburzeniami erekcji. Zazwyczaj są to panowie po pięćdziesiątym roku życia – aczkolwiek nie jest to reguła. Wiek nie jest jedynym czynnikiem warunkującym problem. W rzeczywistości jest ich znacznie więcej:

 • nadużywanie alkoholu, papierosów i innych
 • przewlekły stres
 • przemęczenie
 • niezdrowa dieta
 • siedzący tryb życia

Zaburzenia erekcji mogą również mieć podłoże fizjologiczne. Wiązać się z chorobami czy urazami, których doświadczyliśmy w przeszłości. Do najczęściej wymienianych zalicza się: miażdżycę, cukrzycę, nadciśnienie. Niski poziom testosteronu dorzuca swoje trzy grosze. Podobnie zresztą jak relacje partnerskie – niektórym parom zaleca się terapię. Tak dobrze czytasz – parom. Wbrew temu co mogłoby się wydawać zaburzenia erekcji to problem obojga partnerów. Źródło frustracji, kłótni, a nierzadko rozwodów! Z kolei do psychicznych przyczyn impotencji zalicza się:


Zaburzenia erekcji – jak je zdiagnozować?

O zaburzeniach erekcji mówimy wtedy, gdy mężczyzna chce ale nie może osiągnąć wzwodu – takiego, który pozwoliłby mu na współżycie.

Zaburzenia erekcji – kiedy sięgnąć po lek?

W pierwszej kolejności należy zadbać o jakość swojego życia – zrzucić dodatkowe kilogramy, zrezygnować z używek, zacząć uprawiać sport, zdrowo się odżywiać. Warto również przyjrzeć się relacjom partnerskim i rzecz jasna swojemu zdrowiu – proponuję zacząć od wykonania podstawowych badań krwi. Wówczas, gdy wprowadzenie wyżej wymienionych zmian nie pomoże, sięgnij po tabletki.

Poznaj skład i działanie leku

Jak wiesz, substancją bazową leku Maxigra Go jest sildenafil zaliczany do grupy leków wazoaktywnych inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, tzn. kontrolujących zawartość krążących w naczyniach związków wykazujących działanie naczynioskurczowe oraz naczyniorozkuroczowe. Jak działa? Na skutek podniecenia seksualnego (bodźca) mózg wysyła sygnał do komórek nerwowych zlokalizowanych w obrębie prącia, te z kolei przekazują ją dalej do ciał jamistych oraz mięśni gładkich oplatających penisa. W taki oto sposób dochodzi do zwiększonej produkcji tlenku azotu – związku niezbędnego do osiągnięcia trwałej i silnej erekcji. Problem w tym, że wyżej opisany mechanizm nie zawsze przebiega prawidłowo – poziom NO jest niewystarczający. Organizm potrzebuje dodatkowego wsparcia, którym jak zapewne się domyślasz może okazać się Maxigra Go, a konkretnie jej substancja czynna – sildenafil. Pozostając w temacie składu: co jeszcze warto wiedzieć? Tabletki zawierają laktozę – osoby zmagające się z nietolerancją nie mogą ich stosować. Znajdziemy w nich również aspartam – związek chemiczny, który mocno podrażnia żołądek. Może powodować wzdęcia, zaparcia, biegunki.

Sildenafil- właściwości

Abstrahując od szczegółowych opisów anatomicznych, a stawiając na prostotę: penis jest zbudowany z trzech „rurek”, które na skutek podniecenia seksualnego wypełniają się krwią. Rezultatem tych działań jest erekcja. Przy impotencji jej ilość jest niewystarczająca, co jak zapewne się domyślasz skutkuje brakiem wzwodu. Sildenfail ma temu zaradzić.

 • Rozkurcza naczynia, zwiększa napływ krwi do ciał jamistych. Pozwala osiągnąć erekcję!

Proste? Proste, a co najważniejsze skuteczne. Ten mechanizm sprawdza się u większości mężczyzn.

Kiedy pojawią się efekty?

 

Maxigra Go to lek, efekty pojawiają się niemalże natychmiast– maksymalne stężenie sildenfailu obserwuje się po ok. 60 minutach od jego zażycia. Stąd też zalecenia producenta: w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, sięgnij po preparat godzinę przed seksem. Niektórzy mężczyźni są tym faktem wręcz oburzeni. Twierdzą, że ich ogranicza. Cóż, z jednej strony im się nie dziwie – seks z zegarkiem w ręku? Słabe, prawda? Z drugiej, powinni się cieszyć, że w ogóle mogą go uprawiać!

Przeczytaj zanim kupisz!

Maxigra Go działa tylko na mężczyzn, u których zaburzenia erekcji są problemem natury psychicznej bądź neurologicznej! Nie sprawdzi się u panów zmagających się z chorobami serca czy niskim ciśnieniem. Choć zawarty w leku sildenafil nie jest substancją uzależniającą, organizm mężczyzny szybko się do niego przyzwyczaja, co skutkuje koniecznością regularnego zwiększania dawki. Nie należy robić tego na własną rękę – producent zaleca konsultację lekarską.

Maxigra Go kontra Vigara. Poznaj dzielące je różnice!

Maxigrę oraz Viagrę łączy jeden wspólny mianownik: sildenafil, a co dzieli te dwa preparaty? Dawka – pierwszy z nich cechuje się możliwe, najniższym stężeniem substancji czyli– 25 mg. Z kolegi drugi jest dostępny w kilku wariantach:

 • 50 mg
 • 100 mg

Kiedy sięgnąć po tabletkę?

Tak jak pisałem, najlepiej zrobić to na 60 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy dokładnie rozgryźć, a następnie połknąć. W przeciwieństwie do Viagry, Maxigrę można stosować niezależenie od jedzenia!

Jestem niepełnoletni, czy mogę stosować Maxigra Go?

Nie! Maxigra Go to lek dla osób powyżej 18 roku życia! Pełnoletność nie jest jedyną wytyczną, którą będziesz musiał spełnić. Nie zaleca się jego stosowania osobom zmagającym się z chorobami serca, nerek czy wątroby. Niskociśnieniowcy również powinni zachować ostrożność. W takich przypadkach, głos decydujący ma lekarz!

Czy jest bezpieczna?

Zażywając Maxigrę Go zgodnie z instrukcją producenta, jesteś bezpieczny. Ryzyko skutków ubocznych jest znikome. Problem pojawia się wtedy, kiedy stosujesz ją w myśl własnych zasad – dobrowolnie zwiększasz dawki. W przypadku wystąpienia niżej przedstawionych objawów, uprasza się o bezzwłoczne przerwanie kuracji oraz skorzystanie z usług specjalisty:

 • alergia – wysypka, obrzęki, świąd, duszności, pieczenie w gardle
 • silny ból w okolicach klatki piersiowej lub prącia
 • niestrawność
 • zaburzenia widzenia
 • migrena
 • nadmierna suchość w ustach
 • krwawienie z nosa

Pholpharma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zaburzenia erekcji to dość wstydliwy problem. Większość z nas krępuje się o nim rozmawiać – nawet z lekarzem pierwszego kontaktu. Konsekwencją czego są trudności w postawieniu właściwej diagnozy. Jeżeli nie jesteś pewien czy problem impotencji dotyczy właśnie Ciebie, wypełnij specjalny kwestionariusz zamieszczony na oficjalnej stronie tabletek Maxikra Go.

Lek Maxigra Go – gdzie go kupię i w jakiej cenie?

Lek Maxigra Go kupisz w aptece. Cena jest uzależniona od kilku czynników – chociażby od odgórnie narzuconej marży. Aczkolwiek kluczową rolę odgrywa zawartość opakowania.

 • 2 tabletki – 20, 53 zł
 • 4 tabletki – 30, 53 zł

Maxigra Go – co mówią na mieście?

Sildenafil bez recepty to prawdziwy hit. Sprzedaje się lepiej niż świeże bułeczki. W zeszłym roku spieniężono ponad 3 mln leków zawierających tę substancję w składzie! Wynik przerósł najśmielsze oszukiwania producentów. Konkurencja postanowiła pójść za ciosem. Maxigra Go to niejedyny zamiennik Viagry. Do wyboru mamy: Mensil, Slicontrol, Vigrax, Maxon Active, Inventum. Niestety zażywanie tego typu specyfików nie zawsze wyjdzie nam na dobre. W przeciwieństwie do suplementów diety poważnie ingerują w nasz organizm – stosowane w ciemno – bez konsultacji lekarskiej mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Osoba zmagająca się z chorobą wieńcową, zamiast wzwodu może dostać zawału serca!

Nie staje mi” – to za mało aby stwierdzić, że jest się impotentem. Zakup Maxigry Go warto poprzedzić specjalistycznymi badaniami oraz konsultacją lekarską. Takie jest moje zdanie. Ciekaw jestem Twojego. Chętnie dowiem się, co myślisz na ten temat. Czekam na komentarz!

Tomek

Maxigra Go działa – w końcu to lek, a nie suplement. Chociaż mam wrażenie, ze konkurencja daje lepsze rezultaty. Co sądzicie panowie?

Filipmdz

Tomek – muszę Ci przyznać rację. Stosowałem jeden z środków o którym pisze autor tego tekstu i miałem lepsze efekty niż w przypadku Maxigry. Tak czy siak nie polecam długotrwałego stosowania sildenafilu – uzalżenia.

MaxigraGO prawdziwy lek na erekcje ! Opinie Lanadelrey !
4.7 (94.29%) 7 votes

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

6 Comments on “MaxigraGO prawdziwy lek na erekcje ! Opinie Lanadelrey !”

 1. Tabletki Maxigra Go kupiłem pod wpływem reklamy. Serio liczyłem, na to że dzięki nim uda mi się rozwiązać problem impotencji. Niestety tak się nie stało. To doraźna pomoc. Tymczasem ja potrzebuje czegoś, co da trwały efekt.

  1. Stary! Masz całkowitą rację. Jeżeli masz w planach codzienny seks, przygotuj się na to, że przed każdym stosunkiem będzie musiał wziąć tabletkę i tak do końca swoich dni… Moim zdaniem to bezsensu, no i koszty.. Kogo stać na taki wydatek?

 2. maxigra go to lek, zgadza sie, ale na pewno nie jakis mega skuteczny… owszem po polknieciu tabletki mialem erekcje, ale osiagalem ja max. raz dziennie, a moja zonka lubi sie kochac…. wiec kolejne proby konczyly sie klapa

 3. spoko ze maxigra go jest bez recepty, ale moim zdaniem środki z sildenafilem w składzie powinno się stosować na własną rękę, jak widze jak siegają po nie młode chłopaczki, to krew mnie zalewa…. zastanawiam sie czy są przygotowani na konsekwencje swoich poczynan…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *