Tabletki na przedwczesny wytrysk Climax Control test!

Jak przedłużyć stosunek? Okazuje się, że to pytanie zaprząta głowę niejednemu z nas. Wpędza w zakłopotanie, obniża samoocenę, w skrajnych sytuacjach może doprowadzić do rozpadu związku. Przedwczesny wytrysk, bo o nim mowa, to problem ponad 4 milionów Polaków! Na szczęście istnieje kilka skutecznych sposobów na opóźnienie ejakulacji. Jednym z najprostszych jest zakup tabletek bez recepty Climax Control.

Climax Control

Climax Control to specjalnie wyselekcjonowana mieszanka naturalnych ekstraktów roślinnych oraz L-argininy dedykowana mężczyznom zmagającym się z problemem przedwczesnego wytrysku, który jak się okazuje wcale nie jest taki łatwy do zdiagnozowania. W sieci krąży wiele sprzecznych informacji.   Sądzę, że warto je sprostować.

Tabletki na przedwczesny wytrysk Climax Control

Przedwczesny wytrysk zalicza się do jednej z najczęściej diagnozowanych dysfunkcji seksualnych wśród mężczyzn. O problemie mówimy wówczas, gdy ejakulacja pojawia się: jeszcze przed pieszczotami, zaraz po rozpoczęciu gry wstępnej lub w momencie wprowadzenia penisa do pochwy. Wspominam o tym nie bez powodu. Niektórzy z nas są względem siebie bardzo krytyczni. Choć nie znaleźli się w żadnej z wyżej wymienionej sytuacji, próbują wmówić lekarzowi, że jest inaczej. Specjaliści twierdzą, że sporo Polaków cierpi na tzw. wytrysk przedwczesny rzekomy. Diagnozuje się go wśród mężczyzn mających zbyt wysokie oczekiwania, wygórowaną fantazję seksualną lub znikomą wiedzą na temat fizjologii seksualnej. Prawda jest taka, że seks statystycznego Kowalskiego ma tyle wspólnego z tym z filmem porno, co Fiat 126 z Lamborghini. Sprawdźmy zatem, jak bardzo sceny erotyczne są oderwane od rzeczywistości i dlaczego wcale nie musimy ich naśladować!


Czytaj również: Tabletki na potencje


Ile powinien trwać stosunek płciowy? 

Wokół seksu krąży wiele mitów, a jeden z największych dotyczy czasu trwania stosunku. W opinii producenta Climax Control udany stosunek to taki, który trwa co najmniej 30 minut. Co istotne, duża grupa mężczyzn oraz kobiet podziela jego zdanie. Jest to jeden z najczęściej powielanych stereotypów, które krzywdząco wpływają na relacje kochanków. Tymczasem ostatnie sondaże nijak mają się do tych norm. W tym przypadku trudno mówić o jakiś sztywnych wytycznych. W celu uspokojenia, naukowcy z Penn State University z USA pokusili się o ustalenie czysto orientacyjnych wartości, w myśl których:

 • stosunek trwający od 3 do 7 minut jest w stanie zaspokoić potrzeby obojga partnerów
 • stosunek trwający od 7 do 13 minut daje najwięcej przyjemności, uznaje się go za najbardziej pożądany
 • stosunek trwający krócej niż 2 minuty nie przynosi satysfakcji
 • stosunek trwający 30 minut uznano za zbyt długi

Należy pamiętać o tym, że są to szacunkowe wytyczne! Jeżeli 3-minutowy seks sprawia przyjemność obojga partnerom, nie należy go utożsamiać z odchyleniem od normy!

Climax Control dla kogo będzie odpowiedni?

Choć tabletki Climax Control można kupić bez recepty, nie oznacza to, że ich stosowanie rozwiąże problem. Informuje o tym sam producent!

Przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być różne: brak stałej partnerki, nieregularne stosunki seksualne, choroby prostaty, nałogi — dobrze byłoby je zlokalizować. Szybkie rozpoznanie decyduje o skuteczności oraz wyborze metody leczenia. Nie bez znaczenia jest również wiek — dysfunkcja ta często dotyczy ludzi młodych, niedoświadczonych —  tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z seksem. W opinii producenta regularna suplementacja Climax Control przynosi mężczyźnie konkretne korzyści. W przeciwieństwie do ćwiczeń czy psychoterapii stosowanie tabletek nie wymaga jakiegoś większego wysiłku. To właśnie przekonuje wielu mężczyzn.

Climax Control a płodność

Zawarta w tabletkach substancje pozytywnie wpływają na męski organizm, jednak nie wzmacniają płodności!

Climax Control efekty regularnej suplementacji

Producent Climax Control zwiastuje mężczyznom sukces. Zapewnia nas, że dzięki niemu, a tak właściwie jego produktowi nabierzemy wiatru w żagle. Osiągniemy szczyt swoich możliwości seksualnych, przeniesiemy swoje partnerki do krainy niezapomnianej rozkoszy!

 • Seks dłuższy nawet o 30 minut!
 • Silny wzwód przez cały stosunek
 • Pełna kontrola nad ejakulacją!

Skutki uboczne Climax Control występują niezwykle rzadko.


Czytaj również: Seks jak często go uprawiać?


Climax Control przeciwwskazania do zażywania tabletek

Climax Control roztacza przed nami wizję udanego życia seksualnego, problem w tym, że nie każdy może po niego sięgnąć. Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu są chociażby alergie. Osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu powinny rozważyć alternatywne metody leczenia, których jak się okazuje jest całkiem sporo.

 • Terapia indywidualna lub dla par — ma na celu zlikwidowanie lub złagodzenie problemów oraz dysfunkcji seksualnych, w tym również przedwczesnego wytrysku. Pierwsze spotkanie można potraktować jako wizytę konsultacyjną. Lekarz po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu  ustali dalszy plan działania.
 • Edukacja — zanim wpadniemy w panikę, sprawdźmy fakty. Upewnijmy się czy problem przedwczesnego wytrysku rzeczywiście nas dotyczy.
 • Farmakoterapia miejscowa lub ogólna — specjaliści mają ograniczone pole manewru, mogą nam zaproponować tabletki z dapoksetyną w składzie, krem EMLA lub spray TEMPE.
 • Ćwiczenia — przedwczesny wytrysk można opanować za pomocą regularnych ćwiczeń! Trening jest bez dwóch zdań najbardziej naturalnym sposobem walki z problemem. Specjaliści zalecają technikę start-stop oraz regularną masturbację.

Niestety — większość z powyższych metod obliguje do wizyty u lekarza, co dla niektórych z nas może okazać się nie lada wyzwaniem. Przedwczesny wytrysk nie jest powodem do dumy. Warto się jednak przełamać, odpowiedzieć o swoich problemach nie tyko specjaliście, ale i partnerce.

Climax Control ulotka tabletek wraz ze składem! 

Składniki Climax Control mają nam pomóc wrócić do formy — wydłużyć czas trwania stosunku oraz odzyskać trwały i silny wzwód. Zawarte w tabletkach ekstrakty roślinne są wykorzystywane w medycynie od lat. Cieszą się dobrą opinią seksuologów oraz andrologów. Znajdują zastosowanie w leczeniu zaburzeń erekcji. Sprawdźmy, czy równie dobrze sprawdzają się w terapii przedwczesnego wytrysku.

Climax Control skład wraz z opisem działania

Sarsaparilla — to roślina znana od wieków! Ówcześni Indianie wykorzystywali ją do leczenia impotencji oraz zaburzeń erekcji. Sarsparilla wyróżnia się wszechstronnymi właściwościami, jest bogata w witaminy i minerały oraz niezwykle cenne dla męskiego organizmu sarsapogeniny — związki imitujące działanie testosteronu.

L-arginina — to tzw. wszechstronny związek organiczny zaliczany do aminokwasów egzogennych — niezbędnych do życia. Jego niedobory mogą w znaczący sposób odbić się na funkcjonowaniu męskiego organizmu. Na szczęście dochodzi do nich niezwykle rzadko. Choć L-argininę można suplementować, działa ta naturalna — zawarta w pożywieniu. Bogatym jej źródłem są ryby, jaja, orzechy, nasiona, czerwone mięso. Warto zatem uwzględnić te produkty w swojej diecie.

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) — jest doskonałym źródłem protodioscyny oraz saponin — substancji niezbędnych do utrzymania naturalnej aktywności seksualnej. Buzdyganek naziemny był już znany w starożytności — mieszkańcy ówczesnych Chin udowodnili, że pozytywnie wpływa na libido. Zwiększa ochotę na seks, wspomaga erekcję, poprawia jakość nasienia oraz reguluje poziom testosteronu we krwi.


Czytaj również: My Stell Hammer


Climax Control jak stosować tabletki?

Dawkowanie Climax Control jest odgórnie ustalone. W celu osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów należy przyjmować 2 tabletki dziennie.

Climax Control ile trwa kuracja tabletkami?

Optymalny czas kuracji odpowiada 3-4 miesiącom. Jednak pierwsze efekty są zauważalne już po kilku dniach regularnej suplementacji!

Climax Control Kraków a może Szczecin? Gdzie kupić tabletki w najlepszej cenie?

Czy tabletki Clima Control można nabyć w aptece? Niestety, na tę chwilę zakup stacjonarny nie wchodzi w grę. Do wyboru mamy dwa miejsca: oficjalny sklep producenta lub Allegro.

Climax Control apteka cenaClimax Control strona producenta cenaClimax Control Allegro cena
Brak169 złotych za opakowanie139 złotych opakowanie

Ważne! Niższa cena jest w tym przypadku słabym doradcą. Zamówienie złożone w oficjalnym sklepie producenta jest objęte gwarancją jakości!

Climax Control dostawa wprost do Twoich drzwi

Producent gwarantuje sprawną oraz dyskretną dostawę. Zapewnia, że korzysta z usług renomowanej firmy kurierskiej — możemy być bezpieczni o swoje dane. Wysyłka jest w pełni darmowa, płacimy tylko za zamówiony produkt. Możemy tego dokonać online za pośrednictwem bankowości internetowej lub skorzystać z opcji “za pobraniem” — rozliczyć się przy odbiorze paczki.

Climax Control opinie Twoich kolegów 

Przedwczesny wytrysk ma istotny wpływ na funkcjonowanie związku. Może totalnie zrujnować łączącą partnerów więź. Czy tabletki bez recepty naprawdę są w stanie uchronić nas przed kryzysem? Zdania co do ich skuteczności są podzielone. W sieci można natknąć się na pozytywne, jak i bardzo negatywne opinie o Climax Control. Poniżej znajdziecie kilka wybranych komentarzy. Wszystkie są autentyczne, pochodzą forów z internetowych.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być doprawdy różnie, niestety wielu mężczyzn o tym nie wie. Kupujemy tabletki bo tak jest najłatwiej, a kiedy nie dają rezultatów winimy producenta. Tymczasem lekarze przypominają o złożoności problemu. W moim przypadku winny okazał się stres. Wystarczyło zmienić styl życia, aby wytrysk wrócił do normy.

Andrzej

Dzialanie Climax Control pozostawia wiele do życzenia, przynajmniej w mojej opinii. To środek na łagodne zaburzenia erekcji, a nie przedwczesny wytrysk. Teraz stosuję tabletki na receptę (Priligy) i jestem bardzo zadowolony. 

Kamil

Na rynku brakuje tabletek na przedwczesny wytrysk bez recepty.. Z tego co wiem, Climax Control to jedyny taki produkt — z tego właśnie względu zdecydowałem się na jego zakup. Czy jestem zadowolony? No właśnie nie do końca. Fakt mam wyższe libido i generalnie czuje się tak jakoś lepiej, ale w dalszym ciągu kończę zbyt wcześnie.. Planuje przerzucić się na ćwiczenia APE. Mam nadzieję, że pomogą. 

Piotrek

Climax Control opinie lekarzy andrologów 

Tabletki na opóźnienie wytrysku bez recepty w aptece — specjaliści twierdzą, że mężczyźni mają zbyt wygórowane wymagania. Przypominają, że przedwczesny wytrysk to bardzo złożony problem — ziołowa tabletka nie załatwi sprawy. Owszem — może wzmocnić organizm, podnieść libido, ale nie wydłuży stosunku. Leczenie ma zazwyczaj skomplikowany przebieg. Sprowadza się do przyjmowania specjalistycznych leków, treningów masturbacyjnych. Niekiedy koniecznie jest także psychoterapia.

Climax Control zamiennik tylko na receptę

Tabletki na przedwczesny wytrysk będą skuteczne, jeżeli mamy do czynienia z faktycznym, a nie wyimaginowanym problemem. Mówimy o nim wówczas, gdy do ejakulacji dochodzi już w trakcie pieszczot lub zaraz po włożeniu penisa do pochwy. Dapoksetyna jest jedynym środkiem dopuszczonym do terapii PE w Polsce! Zażywa się ją zazwyczaj na 2-3 godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Maksymalna dzienna dawka odpowiada jednej tabletce. Leczeniu mogą towarzyszyć silne bóle głowy, wymioty, nudności. Symptomy te nie przesądzają jednak o konieczności zaprzestania terapii.


Czytaj również: Leki na potencje bez recepty


Climax Control czy warto kupić tabletki? Podsumowanie

Problem przedwczesnego wytrysku należy w pierwszej kolejności skonsultować z lekarzem. To on powinien zadecydować o przebiegu terapii. Jeżeli tabletki Climax Control otrzymają od niego zielone światło, droga wolna – można testować.

Tabletki na przedwczesny wytrysk Climax Control test!
Rate this post

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

One Comment on “Tabletki na przedwczesny wytrysk Climax Control test!”

 1. Stosowałem Climax Control przez cztery miesiące, niestety nie udało mi się zapanować nad przedwczesnym erekcją…. Mam więcej energii, lepiej się czuje, ale w łóżku dalej zawodzę… Gdybym potrzebował wzmocnienia sięgnąłbym po witaminy, a nie ten środek… Jestem mocno zawiedziony…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *