Bravera Control spray na przedwczesny wytrysk

Nastrojowa muzyka, dobre wino, blask świec — wieczór niczym z hollywoodzkiej produkcji! Uprawiacie seks i teoretycznie wszystko jest cudownie, jednak… podczas gdy Ty zbliżasz się ku mecie, Twoja partnerka nie zdążyła nawet wystartować! Przedwczesny wytrysk, bo o nim mowa, to problem wielu Polaków. Zmaga się z nim co trzeci mieszkaniec naszego kraju, a gdyby ograniczyć się do młodych mężczyzn,  statystyki są jeszcze bardziej paraliżujące! Objawy skrywają się już w samej nazwie. Wiążą się z poczuciem wstydu, lęku czy rozczarowania — mogą doprowadzić do rozpadu związku! Jeśli wystąpiły w korelacji z konkretną sytuacją — nowa kobieta, dłuższa przerwa we współżyciu i samoistnie ustępują, nie należy podejmować jakiś radykalnych kroków. Inaczej gdy regularnie powracają. Walka o dodatkowe minuty wcale nie musi wiązać się z krępującą wizytą u lekarza. Rynek oferuje nam całą gamę środków bez recepty, w tym nowość — aerozol Bravera Control. Jak działa? Czy jest skuteczny? Czy warto go kupić? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz w dalszej części tekstu. Zapraszam!


Czytaj również: Tabletki na przedwczesny wytrysk Climax Control


Bravera Control co to?

Bravera Control to lek OTC często mylony z tabletkami Braveran — to błąd! Występują między nimi znaczące różnice, zarówno gdy chodzi o formę podania, jak i cel stosowania! Prezentowany w niniejszym wpisie preparat jest dedykowany mężczyznom zmagającym się z problemem przedwczesnego wytrysku, a nie zaburzeniami erekcji — to dwie różne przypadłości! Skąd masz wiedzieć, do której grupy należysz? Najlepiej, gdybyś nie zasilał szeregów żadnej z niej. Niestety, na tę chwilę jest to pobożne życzenie. Czy stwierdzenie “zdarza się nawet najlepszym” załatwia sprawę? Czas skonfrontować się z rzeczywistością.

Przedwczesny wytrysk objawy, przyczyny! Sprawdź, co powinno Cię zaniepokoić!

O przedwczesnym wytrysku mówimy wówczas, gdy do ejakulacji dochodzi wcześniej niż byśmy sobie tego życzyli, co uniemożliwia odbycie satysfakcjonującego dla obojga partnerów stosunku seksualnego. Niekiedy następuje ona zaraz po wprowadzeniu penisa do pochwy, a nawet jeszcze wcześniej — w trakcie gry wstępnej! Problem ten może mieć charakter przewlekły lub pojawiać się nagle — na przykład w konsekwencji wzmożonego stresu, trudnej sytuacji życiowej czy chorób układu moczowego. Znalezienie przyczyny to klucz do osiągnięcia sukcesu — wyboru odpowiedniej metody leczenia! Przyjrzyjmy się zatem czym najczęstszym!

Brak doświadczenia seksualnego — panowie, którzy dopiero co rozpoczęli swoją przygodę z seksem, często mają problem ze zbyt wczesną ejakulacją. Związane jest to głównie z psychiką, wrażliwością na bodźce — podniecenie może wziąć górę.

Singielstwo — choć bycie singlem nie musi być tożsame z brakiem seksu, często się tak zdarza. Długotrwała przerwa we współżyciu może skutkować silnym napięciem seksualnym — takim, które wymaga natychmiastowego rozładowania. Może skutkować przedwczesnym wytryskiem.

Zaburzenia sfery psychicznej — mogą skutkować lękiem przed współżyciem, doprowadzić do przedwczesnego wytrysku. Im jest on większy, tym niższa sprawność seksualna. Jak to możliwe? Mężczyzna obawia się, że nie będzie w stanie zaspokoić swojej partnerki. Pojawia się stres, strach — w ciele uruchamia się mechanizm ucieczki.

Styl życia — ma zasadniczy wpływ na naszą sprawność seksualność. Źle zbilansowana dieta, używki, brak ruchu — to wszystko może doprowadzić do problemów w łóżku.

Problemy w związku — kłótnie, nieporozumienia i związany z nimi stres mogą skutkować przedwczesnym wytryskiem.

Choroby na czarnej liście znajdują się przede wszystkim dysfunkcje układu moczowo-płciowego, w tym przerost prostaty. Aczkolwiek cukrzyca czy schorzenia neurologiczne również mogą doprowadzić do przedwczesnego wytrysku.

Kiedy tak właściwie przedwczesny wytrysk staje się problemem? Do momentu, gdy czas trwania stosunku jest satysfakcjonujący dla obojga partnerów, nie mamy powodów do obaw. O leczeniu powinniśmy pomyśleć wtedy, gdy długość pożycia zaczyna rzutować na związek. Spray Bravera Control jest jedną z dostępnych metod — czy skuteczną? Sprawdźmy, czym wyróżnia się na tle konkurencji.


Czytaj również: Reproston Forte na zdrową prostatę


Bravera Control lek dostępny bez recepty. Sprawdź, jego działanie! 

Bravera Control to lek z grupy OTC — nie wymaga recepty. Umożliwia pacjentom samoleczenie powszechnie występujących dolegliwości, do których bez dwóch zdań zalicza się przedwczesny wytrysk. To jedno z najczęściej spotykanych zaburzeń seksualnych w Polsce! Dotyczy ok. 4 mln mężczyzn! Co ma nam do zaoferowania? Bravera Control ma wydłużyć czas trwania stosunku, a co za tym idzie opóźnić ejakulację. Wszystko to ma mu umożliwić lidokaina — podstawowy składnik preparatu.

Bravera Control skład spray’u wraz z komentarzem

Lidokaina to organiczny związek chemiczny o właściwościach znieczulających. Może być podawana w formie żelu, maści lub tak jak w przypadku środka Bravera Control przyjmować postać wygodnego w użyciu spray’u. Taka postać umożliwia bezproblemową i dokładną aplikację — nie brudzi bielizny i szybko się wchłania. Niestety, nie sprawdzi się u wszystkich. Przeciwwskazaniem do jej stosowania jest nadwrażliwość na środki amidowe. Lidokaina może wchodzić w szkodliwą reakcję z niektórymi lekami — panowie cierpiący na astmę lub arytmie powinni zachować ostrożność. Skąd pomysł na zastosowanie tej substancji w leczeniu przedwczesnego wytrysku? Lidokaina zmniejsza wrażliwość członka na dotyk, pozwala opóźnić moment ejakulacji. Jest z reguły dobrze tolerowana przez organizm, sporadycznie może powodować podrażnienia skóry — zaczerwienienia, świąd, pieczenie.

Bravera Control jak stosować, żeby osiągnąć efekt?

W celu eliminacji problemu przedwczesnego wytrysku, spray należy zaaplikować na skórę żołędzi oraz prącia 10-15 minut przed stosunkiem. Zalecana przez producenta dawka to 3-7 ruchów pompką. Pomiędzy zastosowaniem kolejnych konieczny jest 4-godzinny odstęp!

 Jak długo działa Bravera Control

Maksymalny czas trwania kuracji to 30 dni. Efekty są uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu, jak i przyczyny omawianej w dzisiejszym wpisie dysfunkcji seksualnej. Bravera Control nie ma mocy sprawczej — nie wpłynie na naszą psychikę, nie rozwiąże problemów w związku.

Gdzie kupić Bravera Control lek?

Spray marki Aflofarm to nowość! Produkt trafił do sprzedaży dopiero w zeszłym miesiącu, jednak za sprawą mediów stał się bardzo popularny. Reklama Bravera Control wzbudziła niemałe zainteresowanie mężczyzn, tak przynajmniej wynika z opinii farmaceutów. Na tę chwilę można go znaleźć w ponad 100 aptekach w Polsce.

Cena Bravera Control. Sprawdź, gdzie jest najtaniej!

Rozstrzał cenowy jest ogromny! Ceny zaczynają się od 33,90 zł a kończą  na 59 zł.

Bravera Control Amica AptekaBravera Control DOZApteka BIO
31,65 zł39,99 zł59,00 zł

Bravera Control opinie mężczyzn i lekarzy

Przedwczesny wytrysk to dość wstydliwa przypadłość — w końcu każdy mężczyzna pragnie uchodzić za macho. Stronimy od rozmów na jej temat — wyjątkiem jest Internet. Coraz chętniej piszemy o swoich problemach seksualnych w sieci. Dzielimy się doświadczeniami, spostrzeżeniami. Co uważamy na temat Bravera Control? W naszej opinii nie jest to panaceum, a zaledwie jedno z wielu rozwiązań — niekoniecznie długoterminowe i skuteczne. Czy lekarze powielają nasze zdanie? Jak najbardziej — okazuje się bowiem, że w wielu przypadkach stosowanie farmaceutyków jest zbędne. Sposób leczenia jest bardzo indywidualny, musi uwzględniać przyczyny choroby.


Czytaj również: Tabletki na erekcję – ranking najlepszych środków


Bravera Control zamiennik spod lady

Bravera Controlto jedyny oficjalny środek na przedwczesny wytrysk bez recepty, a co z tymi mniej formalnymi? Z różnych źródeł dowiedziałem się, że jest ich kilka. Okazuje się, że męska wyobraźnia nie zna granic. Panowie uciekają się do naprawdę niecodziennych praktyk — sięgają po na maść na hemoroidy lub żel na ząbkowanie. Skąd ten pomysł? To preparaty z lidokainą w składzie! Po pierwsze kosztują mniej, niż oryginał. Po drugie, ich zakup nie jest aż tak krępujący!

Bravera Control czy warto kupić?

To trudne pytanie. Z pewnością jest to produkt wart uwagi — czy skuteczny? Najlepiej przekonać się na własnej skórze. Przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być różne, jednak z reguły tkwią w naszym umyśle. Nierzadko są również sztucznie napędzane — wbrew temu, co kreują media kobiety nie łakną maratonów. Nie istnieją również żadne sztywne wytyczne dotyczące czasu trwania stosunku. Nawet 3-minutowy seks  jest w stanie zaspokoić potrzeby obojga partnerów — tak twierdzi profesor Zbigniew Izdebski.  To wysokiej klasy specjalista, pedagog i seksuolog. Z przeprowadzonego przez niego badania  “Seksualność Polaków” [1] wynika, że przeciętna długość zbliżenia wynosi wynosi 14,3 minuty. Składa się nań gra wstępna, moment wprowadzenia członka do pochwy, wytrysku.

Źródła:

    1. Raport prof. Zbigniewa Izdebskiego i Polpharmy, 2017..[]
Bravera Control spray na przedwczesny wytrysk
3.2 (64.24%) 33 votes

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

3 Comments on “Bravera Control spray na przedwczesny wytrysk”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *