Perfumy z feromonami Aqua Disiac opinie 2021!

Co sprawia, że ludzie łączą się w pary? Czy zapach może decydować o wyborze partnera? Współczesnym naukowcom udało się odkryć tajemnicę miłości! Okazuje się, że wygląd odgrywa tylko pozorną rolę! Decydujący jest nos, który reaguje na feromony — bezwonne substancje chemiczne produkowane przez organizm. Teorię tę potwierdza test brudnego podkoszulka. Grupie mężczyzn rozdano t-shirty, które mieli nosić przez 24 godziny. Po upływie tego czasu obdarowano nimi kobiety. Panie nieświadomie wybrały tych respondentów, którzy ich zdaniem byliby najlepszymi kandydatami na mężów i ojców rodziny! Niestety,  poziom feromonów zmienia się wraz z wiekiem — najwyższy przypada na okres dorastania. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup syntetycznych “związków miłości”. Przykładem takiego produktu jest chociażby Aqua Disiac. Jak działa? Czy jest skuteczny? Czy rzeczywiście przyciąga  uwagę kobiet?!

Czytaj również:

 Jak działają feromony?

Przedwczesny wytrysk — jak sobie pomóc?

Spray Bravera Control opinie 2021!

Aqua Disiac

Aqua Disiac to rozwiązanie dla nieśmiałych mężczyzn, których jak się okazuje jest na pęczki! Trudno zapanować nam nad rumieńcem, drżeniem rąk czy głosu! I ja tu kusić i zdobywać, skoro nie można z siebie wydusić nawet jednego zdania, a wzrok ucieka w cztery strony? Luźne pogawędki na Facebooku wychodzą nam całkiem nieźle — tutaj jesteśmy dowcipni, szarmanccy, wygadani. W bezpośrednim kontakcie czujemy zażenowanie. Walce z taką słabością z pewnością nie sprzyja kreacja współczesnych kobiet — zaradne, wyzwolone, znające swoją wartość. Przy takich jeszcze trudniej zgrywać maczo. Nieśmiałości nie da się pozbyć z dnia na dzień — budowanie pewności siebie to proces! Zakup Aqua Disiac może okazać się pierwszym krokiem w dobrą stronę! To formuła o niezwykle silnym działaniu, kompozycja pociągających nut zapachowych wzbogacona o dodatek feromonów! Sprawdź, jakich efektów możesz się spodziewać!

Aqua Disiac działanie

Aqua Disiac to produkt, który zawiera związki zwiększające pożądanie seksualne — mowa oczywiście o syntetycznych feromonach. Podobno wystarczy kilka psiknięć, aby zamienić się w prawdziwego samca alfa! Rezultat jest widoczny już po kilkunastu minutach! Więcej informacji na temat ich działania znajdziesz poniżej!

Feromony syntetyczne co to?

Feromony syntetyczne to związki wyodrębniane w laboratoriach imitujące działanie tych naturalnie wydzielanych przez organizm. W ostatecznej formie przyjmują postać bezzapachowych kryształków — cechują się wysoką czystością.  Z powodzeniem można je dodawać do perfum. Aczkolwiek jest to proces nad wyraz skomplikowany, naprawdę trudno mu podołać i zaoferować produkt, który działa tak jak podaje ulotka. Czy Aqua Disiac  jest jednym z nich? Czas pokaże!

Feromony syntetyczne właściwości

Specjaliści przekonują, że feromony syntetyczne działają w takim sam sposób jak naturalne. Sprawiają, że znajdujące się w bliskim otoczeniu osoby zaczynają nas postrzegać jako bardziej atrakcyjnych, co przydaje się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zwiększa szanse na związek, zaistnienie w towarzystwie, lepszą pracę czy też awans! Nie należy jednak przypisywać im wielkich zasług. Eksperymenty pokazują, że zazwyczaj nasze wyobrażenie o tym, jak postrzegają nas inni, wynikają z tego jak sami się postrzegamy! Ludzie, którzy są ufni w stosunku do samych siebie, wzbudzają, zaufanie u innych! Dlatego warto pracować nad charakterem!

Aqua Disiac efekty — czego możesz się spodziewać?

  • Wzmożone zainteresowanie ze strony płci przeciwnej — Aqua Disiac wysyła bowiem sygnały, dzięki którym otoczenie postrzega nas jako bardziej atrakcyjnych!
  • Łatwość nawiązywania kontaktów — dzięki feromon łatwiej będzie Ci rozmawiać, nawiązywać nowe znajomości.
  • Większe prawdopodobieństwo inicjacji seksualnej — Aqua Disiac rozpala żądze, wzbudza podniecenie i pożądanie. Zwiększa szanse na seks!
  • Lepszy seks — Aqua Disiac aktywuje strefy erogenne — miejsca szczególnie wrażliwe na dotyk, których podrażnienie skutkuje wzrostem pobudzenia seksualnego. Należą do nich: głowa, plecy, kark, szyja, potylica i oczywiście penis. To bardzo wrażliwy męski punkt!

Aqua Disiac skład perfum

Aqua Disiac to naturalna mieszanka ekstraktów roślinnych, która mobilizuje organizm do produkcji feromonów. Pozytywnie wpływa również na poziom hormonów odpowiedzialnych za miłość i pożądanie. Zawiera ekstrakt  z korzenia Coleus Forskohlii i liści kamelii. Więcej na ich temat znajdziecie poniżej!

  • Ekstrakt  z korzenia Coleus Forskohlii — czyli: pokrzywa indyjska. Usprawnia krążenie krwi, pozytywnie wpływa na poziom testosteronu, zwiększa wrażliwość stref erogennych!
  • Liście kamelii — kamelia to roślina, która pochodzi z rejonów Azji, jednak można ją uprawiać w warunkach domowych. Wykazuje silne działanie prozdrowotne, które zawdzięcza obecnym w niej związkom antyoksydacyjnym. Obniża poziom stresu, zwiększa libido, pozytywnie wpływa na funkcje seksualne.

Aqua Disiac jak stosować, żeby osiągnąć cel?

Jeżeli chcesz, aby perfumy Aqua Disiac przyniosły pożądane efekty, musisz ich używać w  odpowiedni sposób. Spryskaj nimi konkretne miejsca na ciele: szyję, nadgarstki, okolice uszu. To właśnie one wydzielają naturalne feromony!

Aqua Disiac cena, gdzie kupić?

Zapachu Aqua Disiac nie dostaniesz w pierwszej lepszej drogerii. W końcu to nie są zwykłe perfumy, a perfumy z feromonami! Zamówisz je online za 199 złotych — to cena po 50% rabacie!

Aqua Disiac opinie, czy warto się skusić?

Feromony wciąż nie zostały dokładnie przebadane. Nie ma dowodów na to, że działają — przyciągają płeć przeciwną, zwiększają popęd seksualny. Z drugiej strony nie ma też i takich, które obalałby tę tezę. Niektórzy mówią również o placebo. To aktualnie temat bardzo kontrowersyjny, niemniej cieszący się ogromnym zainteresowaniem. Samotność jest problemem globalnym! Zaczyna dotyczyć coraz większej grupy osób! Specjaliści nazywają ją ukrytą epidemią. Badanie przeprowadzone na grupie liczącej j 985 osób wykazało, że Polacy nagminnie doświadczają poczucia wyobcowania i izolacji 1)”Aktualne problemy i wydarzenia”, CBOS, 2017..Zapytano ich o to, w jaki sposób spędzają czas wolny, czy mają na kim polegać. Co istotne, część z nas decyduje się na to świadomie — życie w pojedynkę im opowiada. Jednak zdecydowana większość chciałaby wejść w relację — oczekuje tego ponad 60 proc. singli! Powszechnie deklarujemy, że miłość, przyjaźń czy rodzina to wartości bliskie naszemu sercu. Co zatem sprawia, że wiedziemy samotny żywot? Brak odwagi, złe doświadczenia z przeszłości, utrzymywanie dystansu społecznego, niska samoocena , wygórowane oczekiwania, rutyna.

Podsumowanie

Feromony w prawdzie nie zastąpią umiejętności prowadzenia interesującej rozmowy, błyskotliwości czy urody, ale mogą dodać pewności siebie i atrakcyjności. Co istotne sprawdzą się nie tylko przy podrywie, ale także w relacjach zawodowych. Wiele osób stosuje je po to, aby ułatwić negocjacje z kontrahentami. Czy Aqua Disiac to produkt wart zakupu? W jego składzie nie znajdziemy popularnych związków, takich jak: androstenol, androsteron, estratetraenol, androstadienon, a jedynie naturalne ekstrakty roślinne. Czy używanie feromonów to manipulacja? Tak naprawdę jest nią wszystko, czego używasz na zewnątrz! Markowy zegarek, dobry telefon, modna fryzura, outfit zgodny z trendami, perfumy lub właśnie Aqua Disiac. Ostateczną decyzję pozostawiam Tobie! Powodzenia!

Perfumy z feromonami Aqua Disiac opinie 2021!
Rate this post

Przypisy   [ + ]

1.”Aktualne problemy i wydarzenia”, CBOS, 2017.

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

6 Comments on “Perfumy z feromonami Aqua Disiac opinie 2021!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *