AlfaGen żel na powiększenie penisa! Czy warto?

Do rangi hitu urósł w zaledwie kilka miesięcy i co najważniejsze, jego popularność wcale nie słabnie! AlfaGen to produkt, który z impetem wszedł na polski rynek. Jak działa? Czy jest skuteczny? Co dokładnie ma nam do zaoferowania i najważniejsze, o ile centymetrów jest w stanie powiększyć penisa? Zdradzamy całą prawdę na jego temat!


Czytaj również: Miłorząb japoński i jego wpływ na powiększanie penisa!


AlfaGen żel na powiększenie penisa!

Duży penis to marzenie każdego mężczyzny, niestety zaledwie garstka z nas może się nim pochwalić. Szacuje się bowiem, że zdecydowana większość mieszkańców naszego kraju jest niezadowolenia z rozmiaru swojego przyrodzenia! Skala problemu jest naprawdę zatrważająca! Na tyle duża, że nawet naukowcy zaczęli interesować się tym tematem. Miało to miejsce już w latach 40. XX wieku1)King, B. M., Duncan, L. M., Clinkenbeard, K. M., Rutland, M. B., & Ryan, K. M. (2019). Social desirability and young men’s self-reports of penis size. Journal of sex & marital therapy, 45(5), 452-455.. Ustalono wówczas, że członek idealny powinien mierzyć 14,1 cm. Niestety, od tego czasu sporo się zmieniło. Dzisiaj ta wartość poszybowała do 16,5 cm! Nastąpił również znaczny rozwój medycyny! Stare metody powiększania, takie jak jelqing czy też rozciąganie odeszły do lamusa, a w ich miejscu pojawiły się nowoczesne rozwiązania! Nieinwazyjne zabiegi, tabletki, kremy, żele — wśród nich oczywiście AlfaGen. W związku z tym, że jego cena nie jest rażąco niska, a wręcz przeciwnie dość wysoka, warto zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście go potrzebujemy!

AlfaGen żel dla kogo będzie odpowiedni?

Z założenia jest to produkt dla mężczyzn zmagających się z kompleksem małego penisa. Zastanawiasz się, czy jesteś jednym z nich? Weź do ręki elastyczną miarkę lub linijkę i dowiedz się, ile centymetrów liczy twój członek! Poniżej instrukcja, krok po kroku.

  • Mierzenie penisa to błahostka2)Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski, Sztuka obsługi penisa, Wydawnictwo Agora, 2018.! Istotne, by wiedzieć, jak zrobić to poprawnie! Koniecznie w trakcie wzwodu! Centymetr należy przyłożyć do podstawy prącia, a następnie poprowadzić go aż do jego szczytu. Jeżeli chodzi o obwód, wystarczy owinąć miarkę w najgrubszej części trzonu.

Warto również przeanalizować swoją codzienność. Jeżeli z powodu rozmiaru swojego przyrodzenia stronisz od poznawania nowych kobiet, unikasz zbliżeń, a nawet miejsc, w których będziesz musiał się nieco obnażyć — siłownia, basen — ewidentnie coś jest na rzeczy.

AlfaGen żel, efekty których można się spodziewać!

AlfaGen to produkt o działaniu wielokierunkowym. Umożliwia powiększenie penisa zarówno w długości, jak i w obwodzie. Dostarcza niezbędnej energii oraz składników odżywczych, które uruchamiają naturalne procesy regeneracyjne — stymulują wzrost! Ponadto pozytywnie wpływa na erekcję, potęgując tym samym jakość doznań seksualnych! Efekt finalny jest zależny w głównej mierze od nas samych, a tak właściwie regularności stosowania. Używając go raz na jakiś czas, z pewnością nie osiągniemy wymarzonych rezultatów, a naprawdę jest o co walczyć!

  • Przedłużenie nawet o 7 cm!
  • Pogrubienie nawet o 4 cm!
  • Lepsze ukrwienie prącia!
  • Głębokie odżywienie i regeneracja penisa!
  • Silniejsze erekcje!
  • Mocna potencja!
  • Nowa jakość doznań seksualnych!

AlfaGen żel jak stosować, aby powiększyć penisa?

Żel należy stosować codziennie, najlepiej przez dłuższy okres czasu! Starannie nakładać na czystą i osuszoną skórę penisa. Aplikację warto połączyć z masażem, który usprawni krążenie w obrębie prącia oraz zwiększy wchłanialność substancji zawartych w AlfaGel. Optymalny czas kuracji to trzy miesiące!


Ważne!

AlfaGen to nie tylko żel na powiększenie penisa, ale również doskonały lubrykant! Z powodzeniem można go wykorzystać do intymnych zabaw z partnerką, które z pewnością podniosą temperaturę w sypialni i choć na chwilę odwrócą uwagę od niesatysfakcjonującego rozmiaru penisa!


AlfaGen żel cena, gdzie kupić?

Żel Alfagen można nabyć za pośrednictwem Internetu. Wystarczy wypełnić stosowny formularz zamieszczony na oficjalnej stronie producenta. Cena promocyjna to 129 złotych za opakowanie, które przy regularnym stosowaniu wystarczy na przeprowadzenie miesięcznej kuracji. Producent gwarantuje dyskretną przesyłkę! Nie trzeba obawiać się podejrzliwych spojrzeń sąsiadów czy też kuriera!

AlfaGen żel na tle konkurencji! Jak wypada?

Powiększanie penisa jest niemalże tak samo popularne, jak powiększanie piersi w gabinetach medycyny estetycznej! Niestety, zbieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest dość kosztowną i nieco inwazyjną metodą. Wiąże się z okresem rekonwalescencji, koniecznością rezygnacji z seksu — oczywiście czasową. Nic więcej dziwnego, że poszukujemy alternatywnych metod. Jedną z nich jest właśnie AlfaGen — żel pogrubiąco-wydłużający. Jak wypada na tle konkurencji? Okazuje się, że całkiem nieźle. Ma naturalny skład, zróżnicowane działanie. Aczkolwiek posiada jedną zasadniczą wadę — działa jedynie na powierzchni prącia, nie jest w stanie zagwarantować trwałych rezultatów. Sprawdzi się u mężczyzn, którzy potrzebują natychmiastowych, a nie długofalowych efektów! Na co zresztą wskazują opinie klientów!

AlfaGen to produkt o dość specyficznym, nieco ziołowym zapachu i całkiem fajnym działaniu. Świetnie wygładza i nawilża skórę penisa. Czy powiększa? W pewien sposób tak. Zaraz po aplikacji członek staję się wyraźnie bardziej nabrzmiały, przez co wygląda na większego.

Rafał, 31 lat


Czytaj również: Zastrzyki z kwasu hialuronowego na powiększanie penisa. Czy faktycznie działa?


Podsumowanie

Mężczyźni z różnych powodów decydują się na wypowiedzenie wojny kompleksowi małego penisa. Do najczęstszych z nich należą powody estetyczne oraz te związane z niską samooceną3)Tom Hickman, Boskie przyrodzenie. Historia penisa, Wydawnictwo: Czarne, 2014.. Metod jest naprawdę wiele! Jaki jest klucz do znalezienia tej idealnej? Osiągnięcia sukcesu? Trudno powiedzieć, u jednych sprawdzą się ćwiczenia i tabletki, u innych kremy i żele. Decydując się jednak na zakup tych ostatnich, trzeba liczyć się z powierzchownością ich działania!

AlfaGen żel na powiększenie penisa! Czy warto?
Rate this post

Przypisy   [ + ]

1.King, B. M., Duncan, L. M., Clinkenbeard, K. M., Rutland, M. B., & Ryan, K. M. (2019). Social desirability and young men’s self-reports of penis size. Journal of sex & marital therapy, 45(5), 452-455.
2.Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski, Sztuka obsługi penisa, Wydawnictwo Agora, 2018.
3.Tom Hickman, Boskie przyrodzenie. Historia penisa, Wydawnictwo: Czarne, 2014.

About Redakcja

Konsultacje Marek Krajewski - zakładka kontakt. Produkty opisywane na stronie są testowane przez nas oraz przez naszych ekspertów. Wszystkie zdjęcia produktów są wykonywane przez nas.

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *