Princess Superstar dla LanaDelReyNow - Lanaism • Lana Del Rey Polska
 

Princess Superstar dla LanaDelReyNow

Concetta Kirschner, znana w show-biznesie jako Princess Superstar, jest raperką i producentką muzyczną pomieszkującą w Nowym Jorku. Współpracowała z Laną w 2009 roku, m.in. nad jedną z piosenek („Moi Je Joue”), która wyciekła do Internetu zeszłego roku. Skontaktowaliśmy się z nią, by zadać jej kilka pytań na temat jest wrażeń ze współpracy z Laną Del Rey, znaną również jako Lizzy Grant. Poniżej możecie przeczytać, co miała do powiedzenia:

PYTANIE: Kiedy poznałaś Lizzy Grant?
ODPOWIEDŹ: Mój chłopak, Miquel Ortego, jest producentem muzycznym. Odkrył ją i przedstawił nas sobie w 2009 roku.

P: EPka „Kill Kill” została wydana w październiku 2008 roku pod pseudonimem Lizzy Grant. Słyszałaś o niej, zanim ją poznałaś? Jakiego pseudonimu używała, gdy się poznałyście?
O: Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Była już Laną Del Rey.

P: Jak Wasze relacje rozwinęły się na wspólną pracę w studio?
O: To po prostu się stało. Ona była wielką fanką i chciała ze mną pracować, a ja chciałam pracować z nią, bo jej głos i styl były niesamowite.

P: Niektórzy mówią, że to Ty poznałeś Lanę z jej aktualnym managerem, Benem Mawsonem, który miał ogromny wpływ na jej karierę. Możesz wyjaśnić, jak wyglądało to spotkanie?
O: Pracowałyśmy razem i naprawdę w nią wierzyłam, więc przedstawiłam ją mojemu ówczesnemu prawnikowi, Benowi Mawsonowi. Był on prawdziwym przedsiębiorcą w muzycznym biznesie. Wszyscy spotkaliśmy się w hotelu Browery w Nowym Jorku, puściłam mu jej utwory i wtedy został jej managerem.

P: Uwodzący utwór „Moi Je Joue” wyciekł do sieci w ubiegłym roku. Chcielibyśmy wiedzieć więcej o powstawaniu piosenki. Czy ukazałyście w niej to, co siedziało Wam obojgu w głowach od samego początku?
O: Niezupełnie. Nie mam właściwie pojęcia, jak ta piosenka wyciekła do Internetu. Jest niedopracowana i to chyba najgorszy utwór, nad jakim pracowałyśmy.

P: Możesz powiedzieć nam coś więcej o nagraniach, których nie słyszeliśmy?
O: Było kilka, ale nie jestem do końca pewna. To przeszłość, a ja zajmuję się teraz innymi rzeczami. Były to zdecydowanie bardziej kreatywne, interesujące i weselsze piosenki. Moim zdaniem fajniejsze, niż utwory w jej obecnym klimacie, który jest dosyć mroczny.

P: Który kawałek z waszej współpracy lubisz najbardziej?
O: Niesamowitą piosenkę, jaką jest „Maha”.

P: A przypominasz sobie, który Lana lubi najbardziej?
O: Myślę, że to również jej faworyt.

 

ŹRÓDŁO: LanaDelReyNow
TŁUMACZENIE: Kacper Gaździcki
KOREKTA: Adam Rudolf


Host: Fan-Strefa.pl | Reklama