Bob Leone dla DailyMail.co.uk - Lanaism • Lana Del Rey Polska
 

Bob Leone dla DailyMail.co.uk

Pomógł jej przemienić się ze wstydliwej nastolatki w światowej skali gwiazdę, więc gdy Lady Gaga przygotowuje się do wydania jej nowego albumu – „ARTPOP” – powinien pławić się w chwale.

Jednak zamiast tego, muzyczny manager Bob Leone, który również pomógł Lanie Del Rey na jej drodze do sławy, jest bankrutem i bezdomnym, zmuszonym do wprowadzenia się do swojej 88-letniej matki.

Twierdzi on, że Gaga (l.27), której prawdziwe nazwisko brzmi Stefani Germanotta, zrujnowała go, nie nagradzając za jego pomoc w zdobyciu jej pierwszego poważnego kontraktu.

Mówi także, że jego pretensje do ekstrawaganckiej piosenkarki z Nowego Jorku podziela również Lana Del Rey, która zaklęła Gagę w ciągu kilku ostrych zdań w jej piosence.

Słowa, które pojawiają się w tekście jej piosenki „So Legit”, zawierają: „Stefani, ssiesz. Wiem, że sprzedałaś 20 milionów. Chciałabym, żeby zobaczyli, jak wygwizdaliśmy cię ze sceny w Williamsburgu”.

Leone mówi, że tekst ten odzwierciedla furię Lany za brak jakiejkolwiek nagrody dla jego osoby ze strony Lady Gagi oraz jej ojca – Joe’a.

„Była bardzo zdenerwowana przez sposób w jaki zostałem potraktowany” – powiedział. „Rozmawialiśmy o tym. Mówi, że to nie było w porządku”.

ŹRÓDŁO: DailyMail.co.uk
TŁUMACZENIE: Kacper Gaździcki


Host: Fan-Strefa.pl | Reklama